Xavi:'Hagi'deki sol ayak kimsede yok!' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Xavi:'Hagi'deki sol ayak kimsede yok!'

Cevap: Xavi'den Hagi'ye büyük övgü

[video=youtube;yRQvzokG8_M]https://www.youtube.com/watch?v=yRQvzokG8_M&feature=related[/video]

komisyoncu hain gs düşmanı hocalığı bilmeyen hagi'den kesitler utanın be adam futbol dehası...

Müzik çok etkiliymiş reis. Kendimi tutamadım maalesef. Afedersiniz de Hagi'yi babam gibi seviyorum :(

Babam ne kadar ilgilenmişse benimle Hagi de o kadar mutluluk vermiştir.

Ben 92 doğumluyum.O yıllarda 7-8 yaşındaydım. Madrid'e çeyrek finalde 3-0 kaybettiğimizde günlerce ağlamıştım geceleri :(

Hiç unutur muyum Ahmet abinin kahvehanede Hagi'yi izlediğim günleri.Ne zaman aklıma gelse gözüm dolar.

Monaco'ya çaktığı füzede Hasan abimin kucağında izliyordum maçı.Hiç unutur muyum o gol çığlıklarını.

Konuşamıyorum anlatamıyorum işte.Hagi benim için başka. Ona kızamıyorum o benim babam gibi.

Müzik çok etkiliymiş reis. Kendimi tutamadım maalesef. Afedersiniz de Hagi'yi babam gibi seviyorum :(

Babam ne kadar ilgilenmişse benimle Hagi de o kadar mutluluk vermiştir.

Ben 92 doğumluyum.O yıllarda 7-8 yaşındaydım. Madrid'e çeyrek finalde 3-0 kaybettiğimizde günlerce ağlamıştım geceleri :(

Hiç unutur muyum Ahmet abinin kahvehanede Hagi'yi izlediğim günleri.Ne zaman aklıma gelse gözüm dolar.

Monaco'ya çaktığı füzede Hasan abimin kucağında izliyordum maçı.Hiç unutur muyum o gol çığlıklarını.

Konuşamıyorum anlatamıyorum işte.Hagi benim için başka. Ona kızamıyorum o benim babam gibi.

şimdiki nesil hagi'yi bilmez cahit onlar için elin bosnalısı gs'ye gelip 8 maç yürüyerek oynayan azında sakızıyla yenilgi sonrası otobüsde gülen adam hagi'den daha değerlidir...

Benzer seyleri Maradona'da söyledi. Sorsunlar Cruffta söyler, Platinide. Bilmedigimiz seyler degil bunlar.

Bu adamın Galatasaray icin ne anlama geldigini izleyipte daha idrak edemeyen veya izlemeyipte hava gazı yaratan, Galatasaraylılıktan nasibini alamamıs kisiler simdi bir kez daha düsünsün.

Benzer seyleri Maradona'da söyledi. Sorsunlar Cruffta söyler, Platinide. Bilmedigimiz seyler degil bunlar.

Bu adamın Galatasaray icin ne anlama geldigini izleyipte daha idrak edemeyen veya izlemeyipte hava gazı yaratan, Galatasaraylılıktan nasibini alamamıs kisiler simdi bir kez daha düsünsün.

Hagi'nin tercümanıda geldi.

Hagi ve Alex'i attıkları gol sayılarıyla kıyaslayanlar, katkı konusunda istatistiği baz alanlar bi' sorsunlar kendilerine. Hagi'nin altı pastan golünü görmüşler mi? Ya da ceza alanına kaç kere girmiş adam?

'Bir Alex degil' modasi geçti beyler. Sinan Engin geçtigimiz gün programda "Trabzonspor'un bir Alex'i yok" diyerek yeni bir moda baslatti. Sanirim artik bir takimin iyi olup olmadigina karar vermek için bir Alex'i var mi diye bakacagiz :asd:

[video=youtube;3bKxDSarXWE]https://www.youtube.com/watch?v=3bKxDSarXWE[/video]

Bir Alex değil işte..

Türkiyede bi Alex değil diyolla ama Avrupa'da herhalde sorsalar 29582528572852 tane Alex eder derler

Üst Alt