# Xherdan Shaqiri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Xherdan Shaqiri

Cevap: İbre Shaqiri’ye Döndü

bi arkadas grosickye tercih ederim demis. bende artiyorum HURSUTA TERCIH EDERIM!. SON NOKTA

ayrica SEVILLA ne lan. o zaman niye alamadiniz diye kizarim ben transfer yapanlara!! tabi nevzat soyleyince icim rahat.

Orada bir ironi vardı yalnız :) Hani haberde sanki Amrabat'ın alternatifi gibi gösterilmeye çalışılmışta :) Bu arada olma ihtimalini görmüyorum açıkcası

Atletico Madrid Shaqiri'nin bonservisini ödeyemediği için Arda'yı aldı. Bizse 12milyon eurodan fazla bir fiyat veremeyiz diye düşünüyorum. Yani olmaz. Ünal başkan verse bile Terim veto eder pahalı diye.

10a kadar verilebilir. 15 ve sonrasi birak bizi fb de giremez boyle yukun altina. benim tahminim en az 15 isterler. 15-20 gibi ederde.

Shaqiri'yi alsak bir iki yila daha yuksek fiyata satariz zaten. Yalniz Melo'nun bonservisi icin paraya ihtiyacimiz var, Shaqiri transferi zor o acidan.

Valla hızlı birebirde etkili bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız var. habere yorum yapmaya gerek yok sanırım kaynak her şeyi açıklıyor.

Haberin çakma olduğu o kadar belli ki başta mantık hatası var shaqiri amrabatın yerine düşünülecek bir oyuncu değil,ondan kat ve kat daha iyi bir oyuncu.

Ayrıca çocuk tek başına baseli şampiyonlar liginde 2. tura çıkardı hrmde manchester karşısında, bizim ligle işi olmaz. fiyatıda en 20 milyondur.Olsa nasıl olurdu tabi ki şahane olurdu...

gelme ihtimali zor zaten bonservisini fazla ister basel muhtemelen Bu arada Arnavut ama İsviçre milli takım forması giyiyor.. Aslen Kosovalı..

-dedim feri nerde? benim orda bi manita var, feri cansel'e benzediği için ben feri diyorum. asıl ismi gülşen, arkadaşlıkta münevver diyor, yalnız kaldığımız zaman da ben kuzu diyorum yea o kadar güzel ki

Üst Alt