Xiaomi'den Skandal, Cihazlar Kullanılmaz Hale Geldi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Xiaomi'den Skandal, Cihazlar Kullanılmaz Hale Geldi!

İsteğe bağlı güncelleştirme bunlar zaten. Uyarılarına da var bu vb hatalarin alınma ihtimali. Geri dönüşümü de fabrika ayarlarına geri donme.

Amma velakin; xiaomi Note9s kullanıyorum. Yazılımsal sıkıntıların olduğu uygulamalar arasında geçişte sorunlarin bulunduğunu hatayı bildir seçeneğinin çokça çıktığını söyleyebilirim.
Muhtelemeln miu12 sürümüyle alakalı bi durum. Yeni update geldikten sonra duzelecektir ama bu kadar satışi yüksek olan bir markanın bu tarz hataları almaması lazım.

GSCimbom Mobile App

Pil performansı dışında herhangi bir düşüş görmedim hiç iPhone'da.
Bu dediğin benim dediğimi çürütmez. Senin yaşamamış olman da gerçek olan bir durumu göz ardı etmene sebep olmamalı.

Bir iddiada bulunuyorsan altını doldurman gerekiyor.

Çalışmama, donma vs bir ton sorun yaşadı insanlar. Gir bak forumlara; geçmiş şikayetlere neler neler bulursun.

Hiç bir telefon markası ya da işletim sisteminin dilosu değilim ama bu çocukça ve altı boş savlar da ziyadesiyle komik oluyor artık.

Bu dediğin benim dediğimi çürütmez. Senin yaşamamış olman da gerçek olan bir durumu göz ardı etmene sebep olmamalı.

Bir iddiada bulunuyorsan altını doldurman gerekiyor.

Çalışmama, donma vs bir ton sorun yaşadı insanlar. Gir bak forumlara; geçmiş şikayetlere neler neler bulursun.

Hiç bir telefon markası ya da işletim sisteminin dilosu değilim ama bu çocukça ve altı boş savlar da ziyadesiyle komik oluyor artık.

Az önce Mehmet Arslaner'e de aynısını söyledim. Altını dolduracak bir şey yok. Attığım ilk mesajda da "ben" dedim. Ben yaşamadım dedim. Bilimsel bir kanıt değil. Bu tip konularda herkes tecrübelerini yazıyor.

iPhone demek sorun yok demek. Şu an için güzel gidiyor ama Xiaomi ileride kafa yoracak gibi görünüyor.
Az önce Mehmet Arslaner'e de aynısını söyledim. Altını dolduracak bir şey yok. Attığım ilk mesajda da "ben" dedim. Ben yaşamadım dedim. Bilimsel bir kanıt değil. Bu tip konularda herkes tecrübelerini yazıyor.
Iphone demek sorun yok demek yorumun bayağı bayağı genel duruyor.

bende s9 plus var
hala ilk gün gibi canavar gibi calisiyor
2 bucuk sene olacak yakinda alali

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt