Yabancı Kuralı 16’ya Yükseliyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Kuralı 16’ya Yükseliyor!

Hayatımda bu kadar kaypak, omurgasız, idealsiz bir yönetim görmedim.
Bi İstiklal marşı mevzusu vardı noldu o iş diye soran yok mu?

Yuh ben gelecek sezon icin saniyordum. Dalga mi geciyorlar bunlar bizimle? Gelecek sene ne olacak? O kademeli yabanci siniri o zamani hayaTta getiremezler. Bazi takimlar simdi 16 yabanciyla sezonu devam eder, ve sene sonu yabanci sayisini nasil düsürelim diye zirlarlar.

Galatasaray 2 yıl üst üste şampiyon olunca yabancı sınırı düşsün de düşsün diye kafa ütüleyenlerin icraatine bak.
Bu ülkenin hiçbir kurumunda şeref, haysiyet, onur kalmadı mı ya?

Dışarıdaki kanı bozuklar yetmiyor, içimizdeki irlandalılar kaos çıkarmak için her yolu deniyor. Medya da satılık hizipler de ateşi körüklüyor. Biz hangi biriyle uğraşalım bunların?

Olumlu bir gelisme

Mevcut konjonkturde isimize gelip gelmeyecegini irdelemek BJK ve FB’lilere has bir davranis

Biraz prensip, ideal sahibi insanlar olun be, madem GS’lisiniz

Omurganın göğüs kafesiyle beraber kalp ve akciğer üzerinde yaptığı koruma, düzgün nefes alımını ve kalp sağlığının korunmasını sağlar. Ayrıca omurga, omurilik için de koruyucu bir işlev görür. Bunun yanı sıra beyinden sinirler aracılığıyla vücuda iletilen hareket komutu omurga tarafından taşınır.

Omurga önemlidir.

Nihat Özdemir: “Yabancı futbolcuların getireceği kaliteye destek veriyoruz. Sınırlama isteyenler kime neye hizmet ediyor biliyoruz.”

Ua açıklama yapar birazdan , biz yabancı sınırının yükseleceğini düşündüğümüz için irfana karşı çıktık diye.

Böylece gelen kukla federasyonun amacı kabak gibi ortaya dökülmüş oluyor. Türkiye'de futbol, Galatasaray'a karşı oynanan bir oyundur. Esas kuklacı kim ona bakmak lazım :unsure: Küfür ettiğinize göre kuklacıyı siz de bildiniz :asd:

Üst Alt