Yabancı Kuralı Hakkında Kim Ne Diyor? - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nasil üzerime almayayim yahu?
Su Forumda Asamoah transferi, o kadar net duyumlar verilmesine ragmen iki gün sonra daha hala aciklanmadigi icin endiseleniyorum yazdim, taraftarligima kadar laf edildi.
Senden örnek vermemi istiyorsan, daha bugün büyük maclar disinda vuracak baska seyleri kalmadi yazdin, bir iki hafta önce üclü savunmayi elestirenler ile dalga gecenlerin icinde vardin. Büyük maclari ölcü görenler, üclü savunmayi elestirenler de Taraftar Aydin. Yanlis bulmadigi bir seyi elestirmek taraftarin hakki degil mi?

Ben Tudor'u eleştirenlere karşı lafım oldu mu ?

Eleştiri ayrı,linç ayrı

Eleştiriyi bende yapıyorum olmalı da zaten.Hem sen kendini niye o sıfata sokup,triplere giriyorsun anlamıyorum

Bence sen konuyu baştan konu

Cengiz örneği verilmişti bende o örnek üzerinden yorum yaptım.Sinan-Ahmet örneğini verdim olabilecek bir senaryo söyledim

Ben yüzde yüz doğruyum diye iddiam yok.Taraftar profilimizi beğenmiyorum sadece,bunu üstünüze alınmanıza gerektirecek bir durum söz konusu değil.Milyonlarca taraftar var sonuçta

Cengiz'le Sinan'ın bir alakası yok, Sinan oynasın diye taraftar çok emek verdi ama Sinan tembel herifin teki olduğu için şu an istenmiyor bu kadar basit. Ahmet Çalık da istenen seviyede değil bunun herkes farkında.
Yabancı sevici bir taraftar varsa bunun sebebi yine yabancı sınırının yarattığı çalışmayan kendini geliştirmeyen anca ağzı laf yapan Türk futbolcu profilidir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben Tudor'u eleştirenlere karşı lafım oldu mu ?

Eleştiri ayrı,linç ayrı

Eleştiriyi bende yapıyorum olmalı da zaten.Hem sen kendini niye o sıfata sokup,triplere giriyorsun anlamıyorum
Cünkü sen hic bir ayrim yapmiyorsun yazdigin mesajlarda.
Tudor bende büyük maclar konusunda elestiriyorum, korkakca oynadigini söylüyorum, üclü savunma oynattigi icinde aynisini söylüyorum.
Sen ne yapiyorsun, büyük maclar disinda tutunacak biseyleri kalmadi, Mourinho´da üclü oynatiyor korkak herif kovulmali.
Aynen bu sekilde yaziyorsun, hani nerde burada ben sunlari sunlari kast etmiyorumun detayi?
Hem acik söyleyeyim ben bunlari sen bunlari yazdigin icin yazmadim.
Fikirlerime saygi duymuyorsunuz, linc ediyorsunuz dedigin icin yazdim.
Yani sana laf edilince dogru bulmuyorsun, linc diyorsun ama sen sagda solda ortaya karisik, ayrim yapmadan bunlari söyleyince üzerinize alinmayin.

Son düzenleme:
Cengiz'le Sinan'ın bir alakası yok, Sinan oynasın diye taraftar çok emek verdi ama Sinan tembel herifin teki olduğu için şu an istenmiyor bu kadar basit. Ahmet Çalık da istenen seviyede değil bunun herkes farkında.
Yabancı sevici bir taraftar varsa bunun sebebi yine yabancı sınırının yarattığı çalışmayan kendini geliştirmeyen anca ağzı laf yapan Türk futbolcu profilidir.

Benim orada demek istediğim Galatasaray'da bu tip adamları kazanmak kolay değil imasıydı

Yoksa bende biliyorum bu iki isimin oynamayacağını,oynayamayacağını mevcut şartlarda

O zaman şu anki kadroda sence oynamayı hakeden ama yabancı sınırı olmayışı nedeniyle oynayaman oyuncu var mı? Varsa kim?

Peki o zaman sana şöyle sorayım ben de

Mevcut şartlar da 11 yabancıyla Avrupa'da sürekli,yüzde yüz başarı sağlayabiliriz diye bilirmisin ?

Bu soruların hep ucu açık yani sizin savunduğunuz sistemin de doğruluğunu ortaya koyacak bir sonuç yok

Türk futbolu anlık başarılar hariç başarı yakalaması mümkün gözükmüyor.Alt yapılar diyorsunuz ben burada 3 Türk den 2 si alt yapıdan olmalı o zaman dediğimde yabancı sınırı buna engel değil oluyor

Peki siz ne istiyorsunuz merak ettim ?

Mevcut şartlar da 11 yabancıyla Avrupa'da sürekli,yüzde yüz başarı sağlayabiliriz diye bilirmisin ?

Bu soruların hep ucu açık yani sizin savunduğunuz sistemin de doğruluğunu ortaya koyacak bir sonuç yok

Türk futbolu anlık başarılar hariç başarı yakalaması mümkün gözükmüyor.Alt yapılar diyorsunuz ben burada 3 Türk den 2 si alt yapıdan olmalı o zaman dediğimde yabancı sınırı buna engel değil oluyor

Sen benim soruma soruyla cevap verdiğin için ben de soruyla cevap vereceğim. Alt yapıların geliştirilmesi için sınır koymak yetiyor ise 1966 dan 2015 e kadar neden alt yapılar gelişmedi? Yoksa başka yatırımlar mı gerekmekte? Sınır gelirse Türkiye'de yüzlerce futbol okulu mu açılacak? Yoksa Almanya'dan Hollanda'dan genç futbolcu mu ithal edilecek?

Bu oyuncularin calisip, kendilerini gelistirip, mücadele ederek formayi almalarini.
Sinir sayesinde yerlerini Garanti görmelerini degil.
Su anda olan sinir bu oyuncularin oynamasini yasaklamiyor.
Sorun alt yapi, alt yapiyi düzeltir isen kaliteli oyuncular cikarirsin, bu oyuncularda formayi alir.
Ancak senin alt yapindan cikan oyuncular, kendi yasitlarina karsi bile basarili olamiyorlar ise, sorun yabanci siniri degildir.

Sen benim soruma soruyla cevap verdiğin için ben de soruyla cevap vereceğim. Alt yapıların geliştirilmesi için sınır koymak yetiyor ise 1966 dan 2015 e kadar neden alt yapılar gelişmedi? Yoksa başka yatırımlar mı gerekmekte? Sınır gelirse Türkiye'de yüzlerce futbol okulu mu açılacak? Yoksa Almanya'dan Hollanda'dan genç futbolcu mu ithal edilecek?

https://www.gscimbom.com/forum/f79-...rinde-onlenemez-yukselisi-165032/#post9613719

Evet renktaşım bu attığın son iki mesaj ile benim ilk attığım postu tam anlamı ile kanıtladığın için sana teşekkür ediyorum. Tamamen dediğim gibi sana insanlar argüman sunsa da sen alakalı alakasız örnekler vererek konuyu saptırarak haklı çıkma derdindesin. Ben daha fazla seni yormayayım, tamam sen haklısın zaten gerisi de beyhude çaba olur.

Üst Alt