Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season - Sayfa 329 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season

Cevap: Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season

Abi nasıl yoktu bu konu lig başlamadan önce konuşuldu, geri dönüp bulayım istersen yani :D Hatta Ergün belirtmişti durumu.

Ergün'le konuşmuştuk hatırlıyorum ama net olarak belirtilmedi. Yani ikinci turda 2yle üçüncü de 3le çarpılacağını falan çoğu bilmiyordu bence. Biliyordum diyen varsa söylesin görelim :D

Ergün'le konuşmamız draftlardan sonraydı galiba zaten.

Cevap: Yahoo Fantasy Basket

beyler farkettinizmi bilmiyorum ama şöyle bir şey var, Lakers finale kalırsa yunus kesin şampiyon olur :)

Per Round Scoring Multipliers:

Round One: 1.0

Round Two: 2.0

Conference Finals: 3.0

Finals: 4.0

Sen asıl Memphis final yaparsa olacakları düşün ;)

Direkt 10 sayfa geriye gittiğimde zaten çıktı önüme, zor da olmadı pek bulmak :D Draft sonrası olmuş ama bilgi vardı bu durum hakkında yani.

Benim net haberim vardı yalnız onu belirteyim. Gerçi bana fazla adam kalmamıştı zaten mecbur Spurs oyuncularını aldım hep diğer ilk turda elenecek süperstarlar yerine. :coffee:

Benim de vardı, olunmaması imkansız zaten. Drafta girecek adam ya da drafttan sonra ligde olan adam okur yani başlığı her şekilde.

ilk tur elenen yildizlardan carmeloyu almistim. hic de pisman degilim adam iyi puanlar getirdi ozellikle son 2 mac.

Salihin dezavantaji spursun 4-0 la gecmesi.. adamin kadrosunda mac yapacak adam yok neredeyse.

Garnett bayagi puan getirmis bugun.. igoudalayi da 4 mac sonra elenir diye almistim ( supurulurler diye dusunmustum) adamlar ust tura cikti.. :)

Bir gün liderim ertesi gün 200 puan gerideyim :D

FA'da adam kalmamış. Oyuncularımın maçları devam ettiği için ileriki turlar için plan yapamadım. Konferans finallerinde çok az oyuncum oynayacak gibi duruyor. İkinci turda fark açmam lazım. Bu da Memphis'e bağlı.

Normal bir ligde playofflar zevkli olabilirdi de bu ligde pek olmuyor çünkü çok fazla sakatlık oldu ve belirli sayıda adam oynadığı için telafisi olmuyor. Mesela Salih bütün sezon Horford'sız Ginobili'siz götürüp 3. mü ne oldu Yahoo liginde ama burada bir yıldız sakatlığı bitiriyor işi.

Memphis'e bakıyorum ben de son bir umut kaptım Tony Allen ile Mayo'yu FA'dan :D

722 fark'da ben yemişim lan Salih...:eek:

Ama bunların atımlık mermileri bitti...

Sen Spurs bende Miami'lileri doldurdum kadroya...:D

İkisi Finale kalırlarsa biz bunları öttürürüz...:D

Forza Spurs-Miami Finali...:D

Üst Alt