Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı

Cevap: Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı!

---

Adam Serpil Çakmalı'dan ayrıldığından beri yıllardır zaten hardiski yanık olarak geziyor :D :D :D

yurt dışı kampında adnan polat yalakalığı yaparak geldi buralara.

Yalçın Dümer kadar futboldaki anonsçumuzun da değiştirilmesi gerekiyor.Adam gol olduğunda oyuncu adlarını çok ruhsuz bir şekilde anons ediyor.Bir de fenerinkine bakıyoruz adamların anonsçusu bi taraflarını yırtıyor.

Yalçın Dümer kadar futboldaki anonsçumuzun da değiştirilmesi gerekiyor.Adam gol olduğunda oyuncu adlarını çok ruhsuz bir şekilde anons ediyor.Bir de fenerinkine bakıyoruz adamların anonsçusu bi taraflarını yırtıyor.

söylediğim Oğulcan Berk iki tarafıda gayet başarılı şekilde yapacaktır. yönetim bunu düşünmeli

Bu Yeşilçam anonsçusundan önceki anonsçu müthişti bu geldi rezalet.

Bu adam akıllanmayacak sanırım. Ya forumlara falan bakmıyor, ya da söylenenler umrumda değil diye düşünüyor.

50 kere 3leme yapmasına gerek yok böğürerek. Alerji yapmaya başladı artık bunun üçlemeleri.

Jamon Gordon 100 kere bana Lucas değil Gordon deyin diye söyledi, arkadaş hala Lucas da Lucas demekte ısrar ediyor.

Maç sırasında futbol maçı izlemek yerine biraz kuralları öğrense keşke, hakemlerin kararlarına bon bon bakıyor.

Eskiden her molaya televizyon molası derdi, 2 senede öğrenebilmiş her molanın tv molası olmadığını.

Yetkili birileri uyarsın lütfen bu arkadaşı.

Ben yeni öğrendim Yalçın Dümer'in anonsçumuz olduğunu...:eek:... Ne alaka ki? Bu işle ne ilgisi var onun, anlamadım...:confused:

yok ben alıstım artık :) yalnız isimleri molalarını felan geçinde hani baskı yaratılacağını zaman anonscu birşeyler söyler taraftar gaza getirilir en güzel örnek fener anonscusu rakip takım foul kullanırken susmuyoruz veya haydi beyler, yada sayı attıktan sonra isim söyledikten sonra devam ediyoruz gibi hiçmi insan söz kullanmaz ya...

harbiden cok kötü bir durum. özellikle 3lemesi seyirci acısından cok ters bence. gaza gelicekken fena hal oluyor

Başka derdiniz yok heralde. Anonsu o yapsa başkası yapsa ne olur ?

yarın mersin fb kadın 1.lig yarı final maçı var. anons için gelecek sene istanbulda olacak oğulcan berk'i dinleyebilirsiniz büyük maçlarda daha iyi performans gösterecektir

yarın mersin fb kadın 1.lig yarı final maçı var. anons için gelecek sene istanbulda olacak oğulcan berk'i dinleyebilirsiniz büyük maçlarda daha iyi performans gösterecektir

Kadınlar kupa maçlarında anonsörlük yapan arkadaşmı bu? Eğer o ise çok çok iyi iş çıkarmıştı.

Kadınlar kupa maçlarında anonsörlük yapan arkadaşmı bu? Eğer o ise çok çok iyi iş çıkarmıştı.

evet o.. erkekler türkiye kupası ve diğer her türlü federasyon turnuvasında o var zaten.Oğulcan Berk. galatasaraylı zaten.dikkat ederseniz bu sene hiçbir organizasyonda fenerin anonsçusu yoktu bütün hepsinde bu arkadaş vardı. cumhurbaşkanlığı maçları türkiye kupası elemeleri ve finallerinde. gelecek sene istanbulda değerlendirmek gerekir hazır geliyorken. cumartesi günü spormaxte mersin galatasaray maçında da izlenebilir. taraflı olarak yaptığı zaman izlemek gerekir. twitter üzerinden görüşüledebilir OgulcanBerk olarak kayıtlı

Üst Alt