Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı

Yalçın Dümer yerine Oğulcan Berk gelsin!!

Bu konudan sadece ben şikayetçi değilim gördüğüm kadarıyla her maçta bu çileyi çekmekten sıkıldık. Abdi İpekçi'de bu adamın sesini duymak ölümden beter oldu. Avrupa kupalarında bile büyük adımlar atan takımımız bu konuda çok fazla gerisinde kaldı en büyük rakibi fenerbahçenin. en basit örneği bizim organizasonumuz olan el final8. bizim anonsçumuz daha doğrusu kendisi anonsçu değilim diyor. sadece kendim maçlarımızda yaparken diğer maçlarda fenerli birine iş veriyoruz. kimse yok mu yani. bu işi iyice araştırınca ortaya sadece 1 kişi çıkıyor. Kendisi şuan Mersin Büyükşehir Belediyesi ile çalışıyor ve twitterda yazdıklarına göre mersinle son sezonu ve gelecek seneden itibaren üniversite için istanbulda olacak. arkadaş galatasaraylı olduğu yazdıklarından da anlaşılıyor. çalıştığı yerlere bakınca dünya şampiyonasında izmirdeymiş. ayrıca bu sene federasyonun bütün organizasyonlarında fenerli anonsçudan işi alan birisi. cumhurbaşkanlığı maçları, türkiye kupaları. bu konu duyurulmalı Yalçın Dümer'den bıktık!! işinde profesyonel olan ve bu işte en iyilerden olan Oğulcan Berk gelsin!!

Cevap: Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı!

bu adamı radyoda dinlerken adam akıllı olgun kelli felli bi adam dinler gibi oluyorum ama yüzünü gördüğümde gelişimini tamamlayamamış şapşık bir ergen ifadesi var. bu tipten bu ses nasıl çıkar.. bi dahakine radyonun ayarlarıyla oynamayı düşünüyorum...

Dünden sonra sabrım taştı,bu konuyu açma ihtiyacı hissettim.Dayanamıyorum artık!

*Oyuncuların adını yanlış söylemesi

*Garip garip anonslar yapması(3 kere ad 1 kere soyad)

*Hakem kararlarını yanlış anons etmesi

*Bu işe uygun ses olarak belkide dünyada en son kişi olması.

*Basket olunca anırırcasına bağırması

*Laptop´undan futbol maçlarının sesinin gelmesi.

vs daha birçok sebep var bu adamın bu işten kovulması için.Biz Galatasaray´lılar dayanamıyoruz artık,bu yöneticiler hiç mi rahatsız olmutyor benim anlamadığım,başka adam mı yok bu işi yapacak?Bir fb ve Efes anonsçularına bakıyorum onları kıskandığım tek nokta.Bu işe bir çözüm bulunmalı artık,ben şahsım adına dayanamıyorum!

sadece o değil ilker yasinde bıraksın futbol maçı izleyesim gelmiyor anlattığında

Fb macında beğendim ben. Biz basket attıktan sonra isimleri uzunca söyleyip rakip hücumdayken oyuncuların iletişimini engelledi. İlk kez işe bi işe yaradığı anlayacağınız.

mersin maçını izleyenler oğulcan isimli arkadaşı görmüştür artık sanırım. taraftar ayaklandıysa ve maçı aldılarsa bunun tek nedeni oğulcan berk oldu. yenilmemize neden olsa da YALÇIN DÜMER'in yerine Oğulcan gelsin!!

Cevap: Yalçın Dümer yerine Oğulcan Berk gelsin!!

twitter üzerinden yazılarında zaten gelecek sene istanbulda olduğunu yazmış. Galatasaraylı olduğunu da fenerin anonsçusu gibi saklamayıp söylüyor. son maçlarım yazıları var mersin için https://twitter.com/#!/OgulcanBerk galatasaray maçında sesi çok iyiydi..özet görüntüler geldiğinde koyalım siteye

abi cidden saglam anonscu lazım,getirin adam gibi bi anonscu

Cevap: Yalçın Dümer yerine Oğulcan Berk gelsin!!

oğulcan iyiymiş ya parası neyse verelim gelsin.

twitter üzerinden yazılarında zaten gelecek sene istanbulda olduğunu yazmış. Galatasaraylı olduğunu da fenerin anonsçusu gibi saklamayıp söylüyor. son maçlarım yazıları var mersin için https://twitter.com/#!/OgulcanBerk galatasaray maçında sesi çok iyiydi..özet görüntüler geldiğinde koyalım siteye

ben baksam nolcak abi,kulubun bakması lazım,

unutmayalım geçen sene fenerde ilk başlayan kişi eski anonsçumuzdu. antu da adama demedik şey bırakmadılar eski anonsçuyu istediklerini belirttiler. yönetim el koydu adam gönderildi istedikleri anonsçu geldi tekrar. böyle bir şey yapabiliriz forumda grup açalım. kulüp zaten tanıyordur oğulcanı o kadar turnuvada anonslarını yaptı sadece burdan yazmak bize düşüyor yönetim görüp ilgilenir

Dünden sonra sabrım taştı,bu konuyu açma ihtiyacı hissettim.Dayanamıyorum artık!

*Oyuncuların adını yanlış söylemesi

*Garip garip anonslar yapması(3 kere ad 1 kere soyad)

*Hakem kararlarını yanlış anons etmesi

*Bu işe uygun ses olarak belkide dünyada en son kişi olması.

*Basket olunca anırırcasına bağırması

*Laptop´undan futbol maçlarının sesinin gelmesi.

vs daha birçok sebep var bu adamın bu işten kovulması için.Biz Galatasaray´lılar dayanamıyoruz artık,bu yöneticiler hiç mi rahatsız olmutyor benim anlamadığım,başka adam mı yok bu işi yapacak?Bir fb ve Efes anonsçularına bakıyorum onları kıskandığım tek nokta.Bu işe bir çözüm bulunmalı artık,ben şahsım adına dayanamıyorum!

Yalçın Dümerin yerine gelecek tek kişi oğulcan berk dedim ve yazdım bulabildiğim bilgilerini. maç özetleriyle birlikte sesini duymak için link koydum ayrıca son mersin galatasray maçında ki performansını da herkes gördü heralde. 2.yarı takımın ateşlenmesinde ve taraftarın ayaklanmasında başrol oynadı. fblilerin anons için yaptığı gibi bizde konu açalım ve oğulcan berkin gelmesini sağlayalım.

Bu adam bir zahmet gidebilirmi? Milleti orda karamsarlığa sürüklüyor, maçın içine ediyor. Adam seyirci çoluk çocuk, havaya sok biraz. Bu adamın o sesini duymamak için 3lük atmasınlar de diyorum bazen.

Anasını satim iyice işin cılkını çıkarana kadar devam ediyorlar, ne kadar istenmeyen adam varsa tutmaya devam ediyorlar, istenen adamlara naz yapmaya devam ediyorlar.

Adam maç zaten yavaş, seyirci oturuyor, biraz coştur, oyuncular da kendine gelsin.

İlla küfür mü istiyor? İlla gidip birisi ağzını burnunu dağıtmasını mı bekliyorsunuz? Olmayacak işte, ne diye ısrar edip duruyorsunuz?

Vallaha bu basketbol şubesi rezil rüsva durumda, her haliyle rezil yönetiliyor. Ne desem boş.

Adam oyuncuların da içini karartıyor, yaşam sevincini, oynama isteğini elinden alıyor.

Zaten kadınlarda göz göre göre 6 aydır belli olan sorunları takmadılar, gelin alın kupanızı diye saldılar, bir kişi poposunu kaldırıp bariz görünen sorunlarla ilgilenmedi.

Salla başı, al maaşı. Devlet dairesimi orası?

Yalçıncığım alt tarafı "Jaka" diyeceksin. Neden ismin önüne bütün ünlü harfleri getirme ihtiyacı hissediyorsun ? "İöüuyakaaaaaa" ne lan ?

Kendisi, eleştiri yapanlara küfür eden, kendi düşündüklerini onaylamayan insanları sosyal platformlarda bloklayan bir insandır. Yönetime adamın twitter hesabına bir bakın desek ertesi gün kovarlar. Ona buna küfür ediyor devamlı.

Üst Alt