" Yalçın olayı doğru " - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

" Yalçın olayı doğru "

Cevap: " Yalçın olayı doğru "

Ne alaka.Hem eğriye eğri doğruya doğru demişler.Nerde kaldı bizim mertliğimiz ,doğruluğumuz, farkımız.Bunlar bence önemli.

Hayır Türk futbolunu ve hakemleri aziz yıldırım yönettiği için arada bir hakemler hakkında ileri geri konuştuğumuzdan aziz yıldırıma ayıp oluyodur, özür dilenmesi gerekir mi diye düşündüm ?

Haa ayrıca o elini kapattığında canere ne diyo önce onu açıklasın yalçın, ondan sonra gerekirse sıra ona da gelir..Ben hatırlamıyorum ayaklarına yattım laflarını yemiyoruz !

Olaya adam gibi bakarsak jo nun olayında Yalçın'ın pozisyonun içinde bile olmadığını görürsünüz.Ağzını kapatığı pozisyonda 21. dakikada gerçekleşen olay, Jo ise ne zaman sakatlanmış ve çıkmış 30 dan sonra.Nasıl sakatladık sözünü söylemesinede imkan yok.Ben burda Sinan Engin'e katılıyorum yani yanlış bilgilendirme var olayda.Hemen galeyana gelip insanları hedef göstermek bize yakışmıyor.Bu olay yüzünden bence de Yalçın özürü hakediyor. Saygılarımla.

Antalya maçlarını izleyin ve özellikle Yalçın'a dikkat edin. Tamam bu maçta olayın içinde olmayabilir. Benim söylediğim; yalçın'ın kasap olduğudur. Bu olayla ilgisi olsa da kasap, olmasa da. Genelde kasap yani. Jo'yu sakatlayan o değildir ama fırsatı olmamıştır.

Ben hala geçen sene Aydın'a yaptıklarını unutamıyorum.

Dün Yalçın'la anlaşmalı olarak, Telegol bizleri suçlu göstermeye çalışmıştır. Rijkaard'ın söyledikleri çarpıtılıp, yalancılık vs.. suçlaması yapılmıştır. Kaçısınız yok. Yalçın Jo' yu bi ofsayt pozisyonunda düşürüyor ondan sonra ağzı kapalı Caner'e bir şeyler söylüyor. Caner'de şaşkın ifadeyle kalıyor. Kulübümüz gereğini yapsın.

Dün Telegol programında Yalçın sırf canlı yayına katıldı diye yorumcular onun avukatlığına soyundurlar.Özellikle Ahmet Çakar , sürekli Rijkaard 'a sallamaya devam etti.

Geçiniz bu yakala herifleri.

Ahmet çakar şunları söyledi.

''Galatasaray taraftarı ve yönetimi kartona (Rijkaard) tapıyorlar.'' :D (Koptum valla)

''Rijkaard , Yalçın 'ın gereksiz yere ahını almıştır.Bunda böyle onun avukatı benim''

''Aragones 'in değişik bir versiyonundan başka birşey değil Rijkaard.''

''Adnan Polat yalan söylüyor.Ben TSL de kasap göremiyorum.Suçu pozisyon bulmakta zorlanan oyuncularında aramalı.TFF ve hakemleri baskı altına almamalı.''

Ulan çakar ne adamsın len :D

''

Ahmet'in ücretine zam yapıldı 5.000 dolar alıyor Galatasaray'ı kötüleme işine heralde. Ayrıca Rijkaard, Ahmet ve ekibine canlı yayında iyi cevaplar vermişti. Hala kendine gelememiş :D

Ahmet çakar çok sinsidir.İşine geleni korur işine gelene sallar.

Erman Toroğlu 'ya kızıyoruz ama adam çok içten dobra dobra konuşuyordu.

Ahmet çakar çok sinsidir.İşine geleni korur işine gelene sallar.

Erman Toroğlu 'ya kızıyoruz ama adam çok içten dobra dobra konuşuyordu.

Rijkaard bunların programına çıktığı gün neredeydi acaba o gün söyleseydi ya bunları Rijkaard kapakları azına verirdi onun. ama yemedi sanırsam bikini güzeli sonradan katıldı programa. :D

Ahmet Çakar'la Rijkaard'ı karşı karşıya getirsen Ahmet Çakar utanır konuşamaz tir tir titrer evet haklısınız der sürekli...

Shaq O Neilla bu adam basketbolcu falan değil diyen bir adamdan bahsediyoruz...

''Ardayla uğraşmak senin neyine

Ulan .... ahmet çakar

Senden büyük köpek mi var

Şerefsizsin ahmet çakar,,

Bu o çakal değil mi :D tartışmaya gerek yok yalaka herif

Yemisim Ahmet Cakar´i ya. Umrumda degil.Umrumda olan tek sey, Yalcin´in ayagini agzina vermemiz olacaktir.

Yemisim Ahmet Cakar´i ya. Umrumda degil.Umrumda olan tek sey, Yalcin´in ayagini agzina vermemiz olacaktir.

Sakatlancağını zannetmiyorum ( tabi neill makukulaya yaptıklarını yapmazsa :D ) ama o kadar çok iltifat gelcekki tribunlerden işimize gelcek hatalar yapmasını bekliyorum :evilsmile:

Sakatlancağını zannetmiyorum ( tabi neill makukulaya yaptıklarını yapmazsa :D ) ama o kadar çok iltifat gelcekki tribunlerden işimize gelcek hatalar yapmasını bekliyorum :evilsmile:

Bide bu isin ceza yönü var. Kötü tezahürattan sahamizi 1 mac kapatmasinlar?

Aleyhimize hicbirseyin islememesi gerekiyor bu dönemde.Buna da dikkat etmeliyiz bence.Ana avrat saymadan, onun anlayacagi ve moralinin bozulacagi sekilde tezahürat yapmaliyiz.Taraftar olarak da cosmaliyiz. Inlemeli Ali Sami Yen. Öyle bir atmosferden cikan bir takim görmedim bugüne kadar.Eski performanslarimizin cok cok gerisindeyiz bence taraftar olarak.

Bide bu isin ceza yönü var. Kötü tezahürattan sahamizi 1 mac kapatmasinlar?

Aleyhimize hicbirseyin islememesi gerekiyor bu dönemde.Buna da dikkat etmeliyiz bence.Ana avrat saymadan, onun anlayacagi ve moralinin bozulacagi sekilde tezahürat yapmaliyiz.Taraftar olarak da cosmaliyiz. Inlemeli Ali Sami Yen. Öyle bir atmosferden cikan bir takim görmedim bugüne kadar.Eski performanslarimizin cok cok gerisindeyiz bence taraftar olarak.

Kesinlikle.. Derbiler, büyük maçlar ve kareografiler dışında kötü bi durumda taraftar profilimiz ama bu yalçını kurtarmıycak :D

Kasap kasap yalçın kasap kasap yalçın.. Söyle yalçın söyle söyle ne oldu :D

Üst Alt