Yayın Krizi Devam Ediyor! (Kriz Çözüldü) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıdvan iyi hos diyor da bein’i aradıgımızda aynı cevabı alamıyoruz, netlessin artık yeter yav bosa stres yapıyoruz

Bein bu saatten sonra alırsa yine zararla kapatır. 1 ay once alsaydı reklamlarla mevcut musterilerin üzerine 1 ayda yüzde 5-10 arası müsteri eklerledi. Mevcut musterilere de +5-10 tl’den ek kanal açsalardı cogu alırdı iyi kar yaparlardı

maç yayınlanmayacaksa bu uefanın yayın haklarını satamadığı anlamına geliyor dimi ?

eee uefa kar edemeyecekse, bunu kendi sitesi üzerinden yayınlasın bir tane türk spiker tutsun olsun bitsin.

zaten siteye tıklayınca yanlışlıkla reklam bannerlarına falan basarız parasını fazlasıyla çıkarır.. hatta ve hatta bir kaç tane pop-up reklamı ekleyerek bu geliri 2 ye katlayabilir.

azeri kanalından izlemek içinde çanağı çevirmek gerekiyormuş.

müşterek uydu benim ki ne yapacağız be yaw.

biri fikir versin

Dün digiturk ile yapmıs oldugum gorusmede birebir su cevabı duydum: 'Henüz açıklanmadı ama merak etmeyin izleyebileceksiniz efendim.'
Hatta üzerine dedim ki bakın bunlar kayıt oluyor, siz söylüyorsunuz, herhangi bir mağduriyet durumunu asla kabul etmem ve tüm haklarımı ararım.
Daha ne. Bu saatten sonra bein dışında birisi verirse ciddi şaşırırım.

Şahsi fikrim :

Bein açık kanal hakkını birini satmaya çalışıyor, artık 6 maç şifreli olamaz kaidesi yok, dolayısıyla isterse 6 maçı da şifreli yapabilir lakin paketler ona göre organize edilmedi, sayısız üyeye ŞL için ek paket olmayacak denildi, dolayısıyla burada ölücülük yapıyor olabilirler.

İşin Saran boyutunu ise hala anlamış değilim, olur da haklar gerçekten onlardaysa zaten her platformda verilecektir.

Bein'in vermemesinin tek koşulu tamamen TRT'nin alması olur o da pek olası değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt