YellowFriday! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cumhur Önder Arslan: “Galatasaray yönetimi ve kulüp pazarlama idarecileri, rekor katılımın olduğu #YellowFriday kampanyasının cumartesi ve pazar günü de devam edeceğini söyledi.”

Biz görevimizi yaptık şimdi sıra sizde ! Sol beksiz bırakmayın şu takımı Allah aşkına

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keşke gelir de komple bizim kasaya girse.
Forma 100 TL ise diyelim bunun ciro kazancı sadece 10%.

Yani 100milyon TL ye ciro gelirinden sadece 10 milyon tl kalıyor bize.

Bu ürünleri forma ve saireleri kendimiz ürütüp satmanın yolunu bulmamız gerekir aslında.

Yüzde 10 olamaz ama dediğin gibi daha yüksek gelir sağlayacak şekilde ayarlanmalı.

Uzun zamandır böyle kalabalık görmemiştim. Kadıköy'de şampiyonluk maçı öncesi gününden (11 Mayıs 2012) sonra gördüğüm en kalabalık gündü sanırım.

Hiçbir haltın bedeni kalmamıştı. Ona rağmen almaya çalıştım. Dursun'un yüzünden bu yıl ilk defa forma almamıştım. Forma aldım, formalarda indirim yoktu ama diğer ürünlerde 200 TL üstüne 50 TL indirim vardı.

1 parçalı forma
1 gri kapşonlu sweat
1 gomis atkısı
1 anahtarlık aldım.

Normalde 465 TL ödemem gerekiyordu. Sweatshirt 80 TL indirimliydi. Kasada da 50 tl indirim yapıldı. 335 TL verdim. Bayağı uygun geldi bana.

Geniş zamanda yeni ürünler gelirse sağlam bir ziyaret yapcam. Terim'in üzerinde olan sweet kalmamıştı. Ona göz koydum.

Keşke gelir de komple bizim kasaya girse.
Forma 100 TL ise diyelim bunun ciro kazancı sadece 10%.

Yani 100milyon TL ye ciro gelirinden sadece 10 milyon tl kalıyor bize.

Bu ürünleri forma ve saireleri kendimiz ürütüp satmanın yolunu bulmamız gerekir aslında.

Işte bu sebeple forma yerine daha çok store ürünü almalıyız.

Ben en son formayi 2012 de almıştım.
O zamandan beri sadece store ürünleri almaya dikkat ediyorum.

Yine de forma işinden alacağımız payı daha yüksek tutmalıyız.
Real zamanın da ronaldo'nun bonservisini sadece forma satışından çıkardı.

Bizede forma'nin karının %70'i kalmış olsa bizde taraftar olarak daha iyi oyuncular getirtebiliriz.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Işte bu sebeple forma yerine daha çok store ürünü almalıyız.

Ben en son formayi 2012 de almıştım.
O zamandan beri sadece store ürünleri almaya dikkat ediyorum.

Yine de forma işinden alacağımız payı daha yüksek tutmalıyız.
Real zamanın da ronaldo'nun bonservisini sadece forma satışından çıkardı.

Bizede forma'nin karının %70'i kalmış olsa bizde taraftar olarak daha iyi oyuncular getirtebiliriz.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.
Real de durum pek farklı değil oran olarak.
Ama yıllık net gelir anlaşması bir çok yüksek, iki satışları Euro Dollar üzerinden ve en önemlisi satış oranları dünya üzerinde korkunç seviyelerde abi.

Hasanin saginda ki kizi taniyen var mi??? Veya Instasini falan cikaran olursa bir özelden mesaj attin Arkadaslar

9h3ztsvv.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt