Yeni Bir Başkan, Yeni Bir Teknik Direktör, Yeni Bir Takım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Bir Başkan, Yeni Bir Teknik Direktör, Yeni Bir Takım

Yeni bir takım yeni bir başkanla olsaydı Fb 3 yılda başka bir td ve alınan 60 tane topçuyla her sezon kurulan yeni takımıyla alır götürürdü ama ilk 2'ye bile giremiyorlar , aslolan doğru sistem ve sabırdır her zaman..

hala anlamadın sen galiba. Derwall dediğin adam alman milli takım hocasıydı, bu takım o geldiğinde 11-12 sene şampiyon olamamıştı. Derwall'de ilk 2 sene şampiyon olamadı, 3.sene de son anda olabildi

artık ne o devirdeyiz, ne o durumdayız. Bırak 1 seneyi 10 hafta dayanamaz diyorum sana

en basitinden ali koç dediğin vaatlerle geldi, cocu gibi genç sayılabilecek, hollandalı ve psv'de 3 sene şampiyon olmuş adamı getirdi. Ne oldu? 10.hafta dayanamadı gitti. Üstelik o kadar büyük hype ile seçilen ali koç'a rağmen

biraz mantıklı bakın artık ya. Ben hayalci olmayı bırakalı çok oldu

bu ülkede insanlar oynanan oyuna, oyuncu gelişimine,scout'a bakmaz.

1-skora
2-basın toplantısındaki slogan cümlelere bakar

yeni gelecek yönetim göndersin terim'i, getirsin paraya kıyıp freiburg hocasını. 3 sene sabredin bize desin, pek çok kişi zaten "ne anlatıyor bu" der

sonrasında 10.hafta fb-bjk'den 7-8 puan geri düşsün bakalım yapılanma falan oluyor mu?

onun için vazgeçin bu sevdadan. Terim ile nasıl daha iyi oluruz onu düşünün

Canım kardeşim sen de anlamadın galiba!

2 senedir 45 milyon euroluk maaş bütçesi ile o dediğin müthiş(!) Türk antrenörlerinin kralı olan Terim 20 milyonluk takımlara şampiyonluk veriyor, 3. yü de versin diyosun , kendinle çelişiyorsun farkında mısın ?

Canım kardeşim sen de anlamadın galiba!

2 senedir 45 milyon euroluk maaş bütçesi ile o dediğin müthiş(!) Türk antrenörlerinin kralı olan Terim 20 milyonluk takımlara şampiyonluk veriyor, 3. yü de versin diyosun , kendinle çelişiyorsun farkında mısın ?

bak son kez söylüyorum. Ben en başta ne dedim? bilmiyorum o dönemler var mıydın ama burada,medyada,her yerde tudor linç edilirken tudor kalsın dediğim için tüm forum beni de linç ediyordu. Herkes Terim diyordu, niye çünkü boştaydı.

bugün senin dediğin olup terim giderse ve dediğin gibi pek tanınmayan yapılanma yapacak biri gelirse maksimum kasım ayına kadar kalabilir

onun için bu hayalleri bırak diyorum. Yoksa Terim 2 senedir başarılı falan dediğim yok

yeni gelecek yönetim de senin dediğini yaparsa daha ilk günden linç yemeye başlar, kimse de bu hareketi yapmaz,yapamaz

bu dediğimden terim çok başarılı,avrupa'da fark yarattı falan anlamı çıkarttıysan senin sorunun

bende kaç kere terim gitmeli dedim burada ama son 1 senedir şunu anladım, bu ülkede işler çok farklı

bizim hollanda,portekiz,belçika olmamız imkansız. O dediğin yapılanma ancak başakşehir,kpaşa,alanya gibi baskının düşük olduğu, tamamen şirket yönetimi gibi yönetilen takımlarda olur bu ülkede

bak son kez söylüyorum. Ben en başta ne dedim? bilmiyorum o dönemler var mıydın ama burada,medyada,her yerde tudor linç edilirken tudor kalsın dediğim için tüm forum beni de linç ediyordu. Herkes Terim diyordu, niye çünkü boştaydı.

bugün senin dediğin olup terim giderse ve dediğin gibi pek tanınmayan yapılanma yapacak biri gelirse maksimum kasım ayına kadar kalabilir

onun için bu hayalleri bırak diyorum. Yoksa Terim 2 senedir başarılı falan dediğim yok

yeni gelecek yönetim de senin dediğini yaparsa daha ilk günden linç yemeye başlar, kimse de bu hareketi yapmaz,yapamaz

bu dediğimden terim çok başarılı,avrupa'da fark yarattı falan anlamı çıkarttıysan senin sorunun

bende kaç kere terim gitmeli dedim burada ama son 1 senedir şunu anladım, bu ülkede işler çok farklı

bizim hollanda,portekiz,belçika olmamız imkansız. O dediğin yapılanma ancak başakşehir,kpaşa,alanya gibi baskının düşük olduğu, tamamen şirket yönetimi gibi yönetilen takımlarda olur bu ülkede

Burdaydım merak etme.

Önerin ne , Terim kalsın 3. sezonda da kupa alamayalım mı ?

Ben de diyorum ki Terime sabredeceğime artık iiyi yabancı teknik adam getireyim ona sabredeyim ki 1 TL lik oyuncumu 3 TL lik yapsın, Terim gibi 5 TL lik oyuncumu1 TL lik oyuncu yapıp bir de 2.lik yaşamayalım diyorum.

Kendi reklamını yapmayan sadece işini yapacak yeni bir yönetim ve modern futbola uygun yeni bir teknik kadro ile şu oyuncu kadrosundan bile çok iyi yararlanılır.

Son zamanlardaki transfer tercihlerimizden memnunum bunu da devam ettirmek lazım yeni idari ve teknik kadroyla.

Burdaydım merak etme.

Önerin ne , Terim kalsın 3. sezonda da kupa alamayalım mı ?

Ben de diyorum ki Terime sabredeceğime artık iiyi yabancı teknik adam getireyim ona sabredeyim ki 1 TL lik oyuncumu 3 TL lik yapsın, Terim gibi 5 TL lik oyuncumu1 TL lik oyuncu yapıp bir de 2.lik yaşamayalım diyorum.

evet tek çaremiz terim. Terim kendisi bırakıyorum demedikçe bırakmaması lazım ülke şartları gereği. Terim'in yapması gereken ise yeni yönetim ile beraber artık dışarı ile, yönetim ile uğraşmak yerine tamamen kafasını futbola vermesi. Son dönemlerdeki transfer politikasını doğru buluyorum

en azından belli bir genç çekirdek oluştu. Eğer bu isimlerin bonservisleri alınıp, geliştirebilirse zaten çok ciddi bir başarı olur. Birde falcao,feguli,babel gibileri de yollarsak bence gelecek adına umut vaad eder

geçen sene mesela daha çok üzülmüştüm çünlü elde tutunacak bir şey yoktu. Bu sene en azından transferde daha doğru hamleler yapıldı. FFP'de bitiyor, eğer dediklerim yapılırsa kötü durumda olmayız, yoksa sıkıntı

Elbette yaparlar, arkasında durursan başarılı olursun. Yoksa olmaz. Yani son 2 senedir Terime kimse kulp takamıyor da başarılı mı oluyoruz ?
Kimse arkasında duramaz. Yabancı td fobisi yapılan yanlış tercihlerle iyice pekişti. Üstüne Fatih Terim gibi bir figür de var. Bu baskı altında çoğu yabancı eziliyor ve tekrar başa dönüyoruz.

evet tek çaremiz terim. Terim kendisi bırakıyorum demedikçe bırakmaması lazım ülke şartları gereği. Terim'in yapması gereken ise yeni yönetim ile beraber artık dışarı ile, yönetim ile uğraşmak yerine tamamen kafasını futbola vermesi. Son dönemlerdeki transfer politikasını doğru buluyorum

en azından belli bir genç çekirdek oluştu. Eğer bu isimlerin bonservisleri alınıp, geliştirebilirse zaten çok ciddi bir başarı olur. Birde falcao,feguli,babel gibileri de yollarsak bence gelecek adına umut vaad eder

geçen sene mesela daha çok üzülmüştüm çünlü elde tutunacak bir şey yoktu. Bu sene en azından transferde daha doğru hamleler yapıldı. FFP'de bitiyor, eğer dediklerim yapılırsa kötü durumda olmayız, yoksa sıkıntı

Terim le o hangi genc cekirdek ileri gitti geldiklerinden beri? Muhammet, Onyekuru, Marcao?

Hepsi neden geri gidiyor?

Çok denendi yabancı teknik direktör. Bu ligdeki kirli yapılarda olmuyor malesef ki. Bu ligin hakem ve futbolcu yapısı çok farklı. Yatan kalkmaz, düzgün oyuncu bile geldiğinde düzene uyum sağlamak zorunda kalır. Bu hep böyle oldu. Bu sebeple çok hatalı olduğunu düşünsem de Terim kalmalı. Belki miras bırakacağı bir yardımcısı olmalı. Bu şekilde bir devir düşünülebilir.

Terim le o hangi genc cekirdek ileri gitti geldiklerinden beri? Muhammet, Onyekuru?

taylan,kerem gibi isimler gelişti bence. Onyekuru'da monaco'da yapamıyor burada yapıyor. Muhammet daha kamp yapmadı, bence ilk senesi için fena değil. Mısır'dan gelmek, hemde devre arası zor. Gedson mesela son 2 ay uçtu

ben dediğim gibi geçen sene çok daha kızgındım terim'e ancak bu sene için bunu söyleyemem. Bazı saha dışına çıktığı dönemler hariç başarılıydı

sen beğenmeyebilirsin bu sene de o senin görüşün

Üst Alt