Yeni Genç Transferlere Sahip Çıkmamız Lazım! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Genç Transferlere Sahip Çıkmamız Lazım!

Başlıkta dikkat ederseniz takıma değil yeni gençlere sahip çıkmamız gerektiğini yazdım. Bunlara büyük mesraf ettik. Hepsi belirli bir standartı olan potansiyeli yüksek oyuncular. Sistemi, taktiği olmayan, formanın adaletli dağıtılmadığı bir ortamda bu oyuncuları yermek bizim geleceğimize kurşun sıkmaktır.

Bugün konulara göz attım bende 1-2 oyuncuya çok hafifçe eleştiride bulundum. Ama bazı taraftarlarımı meşaleyi yakmış bütün oyuncuları yakma peşinde. Özellikle yeni gelen oyuncuların hepsi çöp olmuş durumda bazı taraftarlarımızın gözünde.

Medya zaten başlamış takım bu kadar genç olur mu papaz futbolcu lazım filan diye Allah'ın körleri Fegul,Babel ne acaba. Bunların amaç belli taraftarda bunlara uyarsa geleceğimize kilidi vurarız. Yeni bir hoca ile bu gençlere gereken destek verilmeli.

gençlerinde hocadan memnun olmadığını düşünüyorum. çocuklar pırıl pırıl onlardan umutluyum ama iyi yönetilmeye ve geliştirmeye ihtiyaçları var madeni kimin eline verdiğin önemli

Güzel noktaya parmak basmışsın. Defalarca kez bundan önceki maçlarda futbolcuların yetersiz olduğunu söyleyen arkadaşlara da benzerlerini yazmıştım. Futbolcunun kendi kalitesinin yanında onları iyi gösteren bir başka faktör de oynanan oyundur. Bu sistemsizlik içinde savunmacıdan forvetine tek tek suç bulunan kim varsa temelde suçsuzdur. İşleyen bir oyun planın olur, aksatan oyuncuyu değiştirirsin. Ama sistemsizlik içinde oyuncunun iyi oynaması da kötü oynaması da şansa bağlı hale geliyor. Dikkat edilirse olaya böyle bakmayan arkadaşlar tarafından her maç başka bir bölgemiz sıkıntılı görünüyor. Kafa yapısı böyle olunca da bir maç öve öve bitiremedikleri adamlar iki maçta çöp haline geliyor. Hiç kimsenin rolünü doğru dürüst anlamadığı bir ortamda (ki bunu maç içindeki saçma sapan bireysel hatalar, oyuncuların birbirinden kopukluğu, verkaç bile deneyemeyen hücum hattımız da desteklemekte) bir veya birkaç futbolcuyu suçlu çıkarmak Fatih Terim bakış açısı maalesef. Umarım gitmeden birkaçını takıma küstürmez de en azından wonderkid diye bakılanlar potansiyelini bulabilir.

Sıkıntı transferlerde degil hala söylüyorum yaz ayında başarılı transferler yaptık ama hoca ve teknik heyet yanlış oldugu için bu potansiyelli oyuncularda ilerleme kaydedemicek gibi geliyor bana

Üst Alt