Yeni Sponsor Xiaomi İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sponsor Xiaomi İddiası

Bir tarafimdan uydurmustum ama aylar once tahmin ettigim rakama yapacaklar isim sponsorlugunu.

Bu buyuk bir pazarlama basarisizligidir. Bu kulubun bu kadar sosyal medyada etkisi varken, bu kadar kotu ve dusuk sponsor anlasmalari yapmalarinin aciklamasi yok. Zaten sosyal medyasi bu kadar kalitesiz olmasa, sosyal medyadaki etkilesim rakamlari cok daha yuksek olurdu.

Her gun bu foruma giren ben, ne Galatasaray websitesine, ne de twitter vesaire sosyal medyasina girip bakmiyorum.

Beceriksizler.

Maas butcesi devasa...
Basari yok...
Tribun gelirleri Euro cinsinden tahminen 3 kat azaldi.
Sponsorluk icin anlasilan sirketlerin sayisinin cok artmasina ragmen kazanilan gelir ortada.
Stat isim sponsorlugu yari fiyatina gidecek.

Sonra kalkin taraftardan para isteyin.

Beceriksizler.

Bu yönetim sponsorluk konusunda neden bu kadar kısır yahu... Aysalın tırnağı olamazlar.. hiç olmazsa kendinde üstüne 3-5 ateşle Xiaomi üzerinden.. kuşlar bu şekilde dolaylı yollardan para pompalıyor kulübe

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Bu yönetim sponsorluk konusunda neden bu kadar kısır yahu... Aysalın tırnağı olamazlar.. hiç olmazsa kendinde üstüne 3-5 ateşle Xiaomi üzerinden.. kuşlar bu şekilde dolaylı yollardan para pompalıyor kulübe

Galatasaray-Beşiktaş'a verilen para geri dönmez, hibe yapacak kadar Galatasaraylı da yok demek ki. Abdürrahim de eskiden iyi kötü yapıyordu ama artık verdiği geri dönmeyince cebinde akrep gezdirmeye başladı.

Galatasaray-Beşiktaş'a verilen para geri dönmez, hibe yapacak kadar Galatasaraylı da yok demek ki. Abdürrahim de eskiden iyi kötü yapıyordu ama artık verdiği geri dönmeyince cebinde akrep gezdirmeye başladı.

İlla kendi cebinde vermek zorunda değil zaten. Bırak açık kapıyı Xiaomi 5’i geçmeyecekse sen dolaylı yollardan 8-10 yap herkes öyle bilsin. Maksat nefes alanı olsun. Ffp yüzünden herkes böyle oyunuyor işte muhasebeyle.

Abdür bir dönem Marek Heinz’ı cebinden basıp getirtmişti yanlış hatırlamıyorsam

İlla kendi cebinde vermek zorunda değil zaten. Bırak açık kapıyı Xiaomi 5’i geçmeyecekse sen dolaylı yollardan 8-10 yap herkes öyle bilsin. Maksat nefes alanı olsun. Ffp yüzünden herkes böyle oyunuyor işte muhasebeyle.

Dolaylı yoldan 8-10 yapacak parayı veren yok işte sıkıntı o. Yoksa istersen sponsorun verdiği parayı 100 milyon açıkla, reel hayatta karşılık bulmadığı sürece bir geçerliliği yok.

Tamam işte boyuk baskan Aysal ateşlesin 10 milyonu xiaomide o seviyelere gelsin. Nasilsa en zengini o .

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun anlasma tek iyi para veriyorlarsa yapilsin. Yoksa 2 senelik sözlesme daha mantikli olur. 2023 de ülkede belki birseyler degisebilir ve biz kendimizi avrupada daha iyi sunarsak, daha iyi teklifler gelirsa sasirmam.

Üst Alt