Yeni teknik direktörümüz Bülent Ünder oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni teknik direktörümüz Bülent Ünder oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia | T. Direktör; B.Ünder - S.Direktör; Cüneyt Tanman

Bülent Ünder 8 haftaligina getirilmistir. Kesin bu. Cüneyt Tanman Sportif Direktör olarak kalabilir, tabi Fatih Terim gelmezse :) Bülent Ünder de Fatih Terim icin hazirlik midir bilmiyorum ki. Anlamadim bu hamleyi :)

Cüneyt Tanman amiyane tabiriyle cuk oturdu. Bülent Ünder için ise en azından Hagi gibi olmaz diyorum. Umarım başarılı olurlar.

Hagi'ye de bundan sonraki hayatında başarılar.. :)

Büyük beklenti içine girmemek lazım..Neticede 9 hafta için düşünülmüş bir isimdir Bülent Ünder..Küme düşmeyelim yeter, yeni hedefimiz ligde kalmak olabilir ancak!

Bülent Ünder bu ligde takımları en iyi analiz eden hocadır..Terime çok büyük payları olmuştu..

Murat Yalçındağ Sportif Direktör değil ki. Futbol şube sorumlusuydu. Yine kalacak aynı yerinde. Haldun Üstünel'in yerinde gibi düşünün.

Cüneyt Tanman futbolcularla iletişimi harika kurabilir ama Bülent Ünder sanki zayıf halka gibi..

Kesinlikle Bülen hocanın futbol bilgisini tartışmam ama ne bileyim Fatih Terim olsa iyi olurdu bir de..

Sezo sonu;

Terim-Ünder-Tugay-Yasin Ö- olur..

Ünder 2000 yılında olduğu gibi yine rakip takımları izler..Bilgiyi terime verir...Bu sistemle Uefak upası ve 4 yıl şampiyonluk geldi..

Büyük beklenti içine girmemek lazım..Neticede 9 hafta için düşünülmüş bir isimdir Bülent Ünder..Küme düşmeyelim yeter, yeni hedefimiz ligde kalmak olabilir ancak!

Açıkcası hem karizması hem de gerçek bir Galatasaraylı oluşu ile Cüneyt Tanman'dan büyük beklentilerim var. Yok desem yalan olur. :)

Bülent Ünder'de ise haklısınız, fazla beklentiye girmemek lazım. Ama en azından oyuncuların yerlerinde oynayacaklarını düşünüyorum.

Polat böyle bir hamleler yapıyorsa sanırım seçim kararı almayacak..

Adnan Polat acaip inatçıdır. Hayatta seçim kararı almaz. Ekonomik olarak bu kadar hamle yaptıktan sonra başarısız başkan damgasını yemek istemiyor. Sportfi başarı da getirip öyle gitmek istiyor. Hayatta bırakmaz. Seçimi unutun

Bülent Ünder 8 haftaligina getirilmistir. Kesin bu. Cüneyt Tanman Sportif Direktör olarak kalabilir, tabi Fatih Terim gelmezse :) Bülent Ünder de Fatih Terim icin hazirlik midir bilmiyorum ki. Anlamadim bu hamleyi :)

terim ve bülent asla birlikte calismazlar daha...bülent'te TD olmusken terimin altina girmez seneye...

yanliz diyelim ki takim cok basarili oldu, kalan tüm maclari kazandi...nolacak ?? polat yollayacak miiiiiiiii yollamayacak miiiiiiiiii ??? :D

seneye gelen de basarisiz olursa al basina bela adnan polat :D

İçimden bi ses Bülent Hocada gaz saz verip Hakanlarla Ayhanlarla devam eder diyor sezon sonuna kadar

Umarım yanılırım

İçimizden birini istemiyorum arkadaş

Tanman'nı transferde sözüde geçeçektir..O kadar izlenen oyuncu boşa gitmeyecek..

Yalçındağ,Tanman transfere bakar..

şeref amca dediyse doğrudur hayırlı uğurlu olsun...

Sanki bir Terim lazım gibi..

Terim-Tanmanla çok iyi anlaşır gibime geliyor..

Cüneyt Tanman tamam, ama Bülent Ünder tercihi tamamen ibra edilmeme korkusu seziyorum. Yine camia içinde sevilen ve saygı duyulan değerli isimler geldi. Umarım harcanmazlar. Ayrıca genç oyuncu yapılanması için uygun isimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt