Yeni teknik direktörümüz Bülent Ünder oldu! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni teknik direktörümüz Bülent Ünder oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni teknik direktörümüz Bülent Ünder oldu!

Welcome Bülent Ünder to Galatasaray!

Bienvenido Bülent Ünder a Galatasaray!

diyor insua reis

Evet.. Fatih Terim tartışılmaz..

Ama şu iyi bilinmeli ki, TERİM'i TERİM yapan en önemli güç yine BÜLENT ÜNDER di..

Bütün analizler ve fikirlerin ağababası..

DÖRT YIL ARDI ARDINA ŞAMPİYORLUK...

UEFA ŞAMPİYONLUĞU..

Ama Bülent ÜNDER bir kez olsun, konuşmadı..

Ekranlara çıkmadı.

Ben de buradayım demedi..

Biz başardık demedi.

Hiç yokmuş gibi davrandı.

Hatta röportaj taleplerini bile kabul etmedi.

O günde konuşmadı, sonra da konuşmadı..

Onun için konuşmak değil, onurlu ,şerefli, kendisine saygı duyan insanlar gibi yaşamak önemliydi..

FATİH TERİM gibi ya da toplummuzdaki LİDERLER karşısında EL PENÇE DİVAN durmak kitabında yazmıyordu..

Sınırlarını biliyordu..

İŞini yapıyordu.. Hem de çok iyi yapıyordu.

Ama asla düşüncelerini söylerken Fatih Terim'den çekinmiyordu.

Eğer o da TABİ EFENDİM HAKLISINIZ deseydi TERİM belki de o zaferleri kazanamayacaktı..

O zaferler için, rakip analizleri ve taktikler konusunda saatlerde fikir çarpıştırdılar ki, ortaya böyle sonuç çıktı..

.. ve sevgi dolu insanlığının yanında HERKESLE KOYDUĞU MESAFEYİ TERİM'E DE KOYMUŞTU elbette. TERİM , Bülent ÜNDER ile konuşurken, o mesafeyi çok iyi biliyordu..

Biliyordu ki, Bülent Ünder, nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilmez, SİZE KOLAY GELSİN BENİM BURADA DURMAM ÖNCE KENDİME SAYGISIZLIK der ve giderdi..

İşte ekip buydu..

ve DÖRT SENE ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUK

UEFA KUPASI ŞAMPIYONLUĞU..

Ve o büyük başarılarda en az FATİH TERİM kadar payı vardı BÜLENT ÜNDER'in..

Yaşanan büyük zaferlerden sonra TERİM , İTALYA'YA FİORENTİNA'ya gidince, O da ayrıldı...

TAAAA Kİ 2005 YILINA KADAR.. GERETS GELDİ.. BÜLENT HOCA GÖREVE BAŞLADI. VE YİNE ŞAMPİYONLUK.

2000 deki büyük zafarler sonrası bir Samsunspor deneyimi ve sonrasında 2005 de GERETS'in göreve gelmesi ile yardımcılık teklifi..

Koşa koşa geldi Bülent ÜNDER..

Konu Galatasaray olunca..

Görev olunca..

Gerisi teferruat..

Para bile konuşmadan başladı..

Yine aynı ciddiyet..

Yine aynı sorumluluk anlayış, bilgi, rakip analizi ve çalışma..

SONUÇ.. GERETS İLE G.SARAY YİNE ŞAMPİYON..

ve GERETS'DEN TAKDİR EDİLECEK İTİRAF "ŞAMPİYONLUKTA EN BÜYÜK PAY BÜLENT ÜNDER'İN!"

Evet.. Eric Gerets ŞAMPİYONLUK ta en büyük payın BÜLENT ÜNDER'in olduğunu açık yüreklilikle ifade ediyor, kendisinin Türkfutbolunu , futbolcu yapısını ve özellikle rakipleri tanımadığını, her maçın rakip analizini Bülent Ünder'in yaptığını , kendisine mükemmel bir sunum hazırlayıp bilgi vererek donattığını ifade ediyor. Yardımcım Bülent Ünder'in rakip takım tahlil ve analizleri olmasa bu başarıyı yakalayamayız diyordu..

Onur Ünder'le Terim neden ayrıldı 2000 den sonra. Bilgin var mı? Müfit hoca devam etti ama Ünder ayrıldı. Derken yazını tekrar okudum anladım. Tam tahminim gibi. Terim'in egolarını tatmin etmedi yani. Ben Terim'i çok severim. O nu eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın. Ama Ünder büyük analiz yapar bunu bilirim. Millet diyor ya Terim'in gelişine hazırlık. Alakası yok. Terim Ünder'le de çalışmaz Polat'la da çalışmaz. Ayrıca Polat'ta onunla çalışmaz. Unutun Terim'i

Az önce bi kullanıcıda Rıjkaard fotografı gözüme çarptı. HİH. abi bizim teknik direktörümüz Frank Rıjkaard'dı yahu. Hayal gibi. :(:(:(

Onur Ünder'le Terim neden ayrıldı 2000 den sonra. Bilgin var mı? Müfit hoca devam etti ama Ünder ayrıldı. Derken yazını tekrar okudum anladım. Tam tahminim gibi. Terim'in egolarını tatmin etmedi yani. Ben Terim'i çok severim. O nu eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın. Ama Ünder büyük analiz yapar bunu bilirim. Millet diyor ya Terim'in gelişine hazırlık. Alakası yok. Terim Ünder'le de çalışmaz Polat'la da çalışmaz. Ayrıca Polat'ta onunla çalışmaz. Unutun Terim'i

Yaziyi Turkspor´dan aldim kardesim. Yasakli site oldugu icin link koyamiyorum. Müthis bir yazi. Adam gibi adam Bülent Ünder.

Fiorentina´ya gidince Bülent Ünder Galatasaray´dan ayrildi. Ya Fatih Terim Bülent Ünder´i gerekli görmedi ya da Fiorentina bu kadar yardimci yeter dedi. Bilemeyiz. Sonra Gerets´le 83 puan ile sampiyon oldular. Bülent Tulun´u kovup Adnan Sezgin´i getirdi Adnan Polat. Adnan Sezgin de Bülent Ünder´e seni Paf takima düsünüyoruz demis. Bülent Ünder de ne demek istediginizi anladim diyip yine ayrilmis Galatasaray´dan. Turkspor cok güzel yazmis. Sonuc Gerets 3. oluyor.

Yaziyi Turkspor´dan aldim kardesim. Yasakli site oldugu icin link koyamiyorum. Müthis bir yazi. Adam gibi adam Bülent Ünder.

Fiorentina´ya gidince Bülent Ünder Galatasaray´dan ayrildi. Ya Fatih Terim Bülent Ünder´i gerekli görmedi ya da Fiorentina bu kadar yardimci yeter dedi. Bilemeyiz. Sonra Gerets´le 83 puan ile sampiyon oldular. Bülent Tulun´u kovup Adnan Sezgin´i getirdi Adnan Polat. Adnan Sezgin de Bülent Ünder´e seni Paf takima düsünüyoruz demis. Bülent Ünder de ne demek istediginizi anladim diyip yine ayrilmis Galatasaray´dan. Turkspor cok güzel yazmis. Sonuc Gerets 3. oluyor.

Ben zaten sabah bir arkadaşa anlatırken farkettim. 5 senede 5 şampiyonluk var. Hakkaten ya falan oldum. Bülent Ünder'de Adnan Sezgin'e bende seni apartmana kapıcı düşünüyorum dememiş mi? Ah Adnan Polat ah. Neden gönderdin Ünder'i. Mesela Türk futbolunu tanımayan Rıjkaard'a faydalı olmaz mıydı?

Ben zaten sabah bir arkadaşa anlatırken farkettim. 5 senede 5 şampiyonluk var. Hakkaten ya falan oldum. Bülent Ünder'de Adnan Sezgin'e bende seni apartmana kapıcı düşünüyorum dememiş mi? Ah Adnan Polat ah. Neden gönderdin Ünder'i. Mesela Türk futbolunu tanımayan Rıjkaard'a faydalı olmaz mıydı?

Degerlerimize ne zaman sahip cikti ki Adnan Polat? Caresizlikten Bülent Ünder´e sarildi simdi. Eminim ki Rijkaard´la calissaydi ve Rijkaard analizlerini dikkate alsaydi, yine sampiyon olurduk. Gerci Rijkaard´la öyle de sampiyon oluyorduk bakma sen. Uzun süre liderdik, herkes unuttu. Leo Franco´nun Fenerbahce´den yedigi sacma gole kadar 5 puan ile Fenerbahce´nin önündeydik. Sakatliklar vs cökertti Rijkaard´i. Ama Bülent Ünder´le banko sampiyon olurdu Rijkaard. Eminim.

Ha bu demek degil ki simdi Bülent Ünder 8 de 8 yapacak. Bu kadroyla bu imkansiz. Hele ki daha yeni gelmisken 5 tane cok zorlu mac oynayacagiz. Bu 5 mactan 6 puan almak büyük basaridir :) Antalyaspor, Trabzonspor, Manisaspor, Kayserispor, Besiktas maclari var önümüzde.

Degerlerimize ne zaman sahip cikti ki Adnan Polat? Caresizlikten Bülent Ünder´e sarildi simdi. Eminim ki Rijkaard´la calissaydi ve Rijkaard analizlerini dikkate alsaydi, yine sampiyon olurduk. Gerci Rijkaard´la öyle de sampiyon oluyorduk bakma sen. Uzun süre liderdik, herkes unuttu. Leo Franco´nun Fenerbahce´den yedigi sacma gole kadar 5 puan ile Fenerbahce´nin önündeydik. Sakatliklar vs cökertti Rijkaard´i. Ama Bülent Ünder´le banko sampiyon olurdu Rijkaard. Eminim.

Ha bu demek degil ki simdi Bülent Ünder 8 de 8 yapacak. Bu kadroyla bu imkansiz. Hele ki daha yeni gelmisken 5 tane cok zorlu mac oynayacagiz. Bu 5 mactan 6 puan almak büyük basaridir :) Antalyaspor, Trabzonspor, Manisaspor, Kayserispor, Besiktas maclari var önümüzde.

Senin şu ilk paragrafta yaptığın tespiti yapamayacak bir başkanımız mı var bizim yahu. Evet var lanet olsun. Cok mu zor abi bu işler. Bu kadar mı zor dogru karar vermek. Yediler adamları çıtır çıtır. Frank Rıjkaard'ım benim. Eric Gerets'im. Lucescu'm. Birinci Terim'im. Jardel'im, Ribery'im, saygısız Lıncoln'um, Keıta'm, Elano'm. daha kimler kimler. Millet adamı alır vezir eder, biz alırız kendimizi de adamı da rezil ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt