Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun?

Lucescuyu isterim ancak çok zor büyük ihtimal Gerets gelecek. Terimi istemem.

Herkes Lucescu'yu ister tabi ki ama imkansiza yakin. Bence Terim ve Gerets, bu ikisinede teklif yapilmistir.

ben basarının daha önce çalışan t.direktörlerle yakalanıcağını düşünmüyorum çünkü bu takıma 2.kez T.D olan kişilere bi bakın terim,hagi örnekleri ortada bi tek kalli ama o da sezon bitmeden kaçtı o sampiyonluk ona ait değil bence lucescu ayrı bi konu gelmesini herkes ister ama gelme ihtimali düşük.benim fikrim a.madrid teknik direktörü sanırsam sezon sonu ayrılıcak a.madridden

Gerets dedim ama keşke Van Gaal gelse.

Ankette olsa onu işaretlerdim.

Lucescu çok iyi teknik direktör olabilir ama defansif oyun oynatan teknik adam sevmiyorum.

Fatih Terim veya Gerets..

Ama oyumu Fatih Terim'e verdim. Çünkü Fatih Terim gelirse, Arda'nın kalacağını düşünüyorum. Ayrıca gelen geçen artık kulübe ve futbolculara laf söyleyemez. Fatih Terim gereken cevapları verir.

ilginç bi adam :) hafiften mourinholuk peşindeydi bi ara

images

su 3 isimden kim gelirse hayir demem ama benim oyum lucescuye verdim 3 oy hakkim olsaydi her birine 1 veridim.

Lucescu gelecek olsa keşke ama kesinlikle Gerets gelsin. Eğer gelirse bu takımı adam eder. Kadro ne olursa olsun. Ayrıca Lucescu'dan sonra gitmesi hata olan teknik direktördü benim için. Kesinlikle Gerets gelsin.

Başka hocalar önermenize gerek yok..Aysal söyledi..

Gerets:İyi bir teklif aldım..Değerlendirecem.

[video=youtube;5scktEoInlE]https://www.youtube.com/watch?v=5scktEoInlE[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt