Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun?

yeri degil belki arkadaslar ama acil yardim istiyorum, Galatasaray Tarihini 1905'deki kurulus günlerinden bugüne kadar anlatan bir Kitap var mi? Sanki Ahmet Cakir böyle bir kitap yazmisti diye hatirliyorum. Varsa nasil alabilirim, yurt disinda kaliyorum, yardimci olabilirmisiniz? TSK.

Bu Slaven Bılıc böyle koşuya falan ya futbolcu gibi, bağırıp çağırıyo, gitar falan çalıyo, rock falan. Milletin hoşuna gidiyo. :D Yoksa bi dalga değil. 2008'in üstünden 3 sene geçti, bi tane adam gibi kulüp teklif yapmadı.

yeri degil belki arkadaslar ama acil yardim istiyorum, Galatasaray Tarihini 1905'deki kurulus günlerinden bugüne kadar anlatan bir Kitap var mi? Sanki Ahmet Cakir böyle bir kitap yazmisti diye hatirliyorum. Varsa nasil alabilirim, yurt disinda kaliyorum, yardimci olabilirmisiniz? TSK.

kulüp tarafından 1905 adet basılan bir kitap vardı sanırım, çoktan bitmiştir :) tabi başka bir kitap bulabilir misin ondan emin değilim.

Sabri Ugan'ın dediğine göre Eric Gerets'e teklif yapılmış...

Ama kim tarafından bilmiyorum...

Bence Gerets bizde başarılı olur...

Bu Slaven Bılıc böyle koşuya falan ya futbolcu gibi, bağırıp çağırıyo, gitar falan çalıyo, rock falan. Milletin hoşuna gidiyo. :D Yoksa bi dalga değil. 2008'in üstünden 3 sene geçti, bi tane adam gibi kulüp teklif yapmadı.

Bilip bilmeden konuşmak kötü şey.

Chelsea resmi teklif yaptı ama gitmedi. Ayrıca yaşı genç zaten.

Hırvat Ekolünü istediğim için de slaven bilic i isterdim sadece rock çı olduğu için değil...

bu adami cok isterim yada onun gibi biri
0,1020,675904,00.jpg
:)

Yakısıklıda adam

2325_jurgen_klopp.jpg

Tipi sayesinde Kivil gibi 3 sene kalır sonrada bizi bırakma diye besteler felan yazılır

jürgen klopp tarzi bir hoca bize iyi giderdi futbolu cok iyi biliyor sicak biri meinz da da iyi isler cikarmisti keske diyorum sadece .)

Terim de olur,Gerets de olur,Luce de olur.Hiçbirine itirazım yok açıkçası.

Luce gelse mükemmel olur ama sanmıyorum geleceğini, onun için Gerets.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt