yeni transferi helikopterle sahaya indirme hayali - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yeni transferi helikopterle sahaya indirme hayali

Oyuncular Galatasaray'a gelirken kendilerinin ne kadar kısmetli olduklarının bilincinde olmalı. Değil helikopterle sahaya indirme bence Drogba gibi 7 kıtada saygı gören, bir kıtanın tarihinin en büyük oyuncusu olan, bir ŞL kupasını tek başına alan adamlar gibi olağanüstü bir kariyer dışında havaalanında karşılama işini bile bırakmalıyız. Ha, bana göre yine aşırı da bir adam Fatih Terim gibi tekliflere, şampiyonsuzluklara rağmen 15 yıl takımın kaptanlığını yapar, milli takımda yine kaptan olarak kulübünü temsil eder belki o zaman jübilesinde önemli bir şeyler yapılır. Daha Galatasaray'a tesislerdeki çaycı kadar katkı vermemiş bir adamın davul zurnayla buyur edilmesi garip geliyor bana.

Gsc önce ortaya bir şey atıyor , sonra gazeteciler zaten mal olduklarından alıp taşıyorlar sağa sola haberlerde , twitterda falan bu haberleri gören Gsc tayfa aa olabilir mi diyor ama gerçekleşmeyince bu durum sövüyor kim varsa transferlerin çoğunda da bu döngü var aha bu olayda da aynısı dönüyor :asd:

Açikcasi Nöbetten mihlandigim için açtim Bu basligi malum kimseyle konusamiyorum. Kendim bile neden açtigimi bilmiyorum. Falcao gerçekten Helikopterle gelirse Onursal üye olurmuyum ?

2si de zengin iş adamı Falcao'nun da bulunduğu otele tatile gitmişler büyük ihtimalle. Falcao ile karşılaşınca da foto çekip atmışlar. Adamların özel helikopteri var, bizimkiler adamları pilot ilan etti. Yok Hezarfen Ahmet Çelebi

Üst Alt