Yeni Transferimiz Kim Olur ? - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Cevap: Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Coloccini geliyor !..

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın Arjantinli savunma oyuncusu Fabricio Coloccini ile anlaştığı belirtildi. Polat, "Coloccini ile el sıkıştık. Artık iş imza aşamasında. Bizden haber bekliyor. Çağırdığımızda gelip imza atacak" dedi.

Arjantin Milli Takımı'nın da formasını giyen 27 yaşındaki Colocconi, Boca Juniors, Atletiko Madrid, Villarreal ve Deportivo La Coruna gibi takımrada oynadı. Colocconi, son olarak Newcastle United'da yer alıyordu.

Ligtvnin websitesindeki haber

Lütfen gelsin ya.Çok acayip sevinirim.Neil falan hikaye.

Böyle bir şey mümkün mü? Böyle birşeyin olması durumunda muhalefet kesin olarak yönetimi Mart'a kalmadan düşürür.Adnan Polat bin kere söyledi, Arda bin kere cevap verdi.Olmayacak bu iş diye.Böyle tehlikeli bir adım atarmı, bu kadar saçma sapan muhalefete sahip Yönetimimiz.

Sizin dediğiniz Giyotin altına baş koymaktır.Ama hedefi şaşırmıssınız buna alışkın, geçmişiyle bu konuya hazır bir ki külüp var ama Galatasaray bunlardan biri değil.

ahmet gezen denilen şahıs çok net sölüyorum angutlardan biridir. fblidir yani arkadaş. AAyrıca kurduğu cümlelere ve hayal dünyasına bakıldığında 38 yaşında olmadığı da apaçık ortadadır. Böyle şahısları takmayalım onların hoşuna gider. Büyük ihtimal 13-14 yaşlarında bi fbli kardeşimizdir. Bırakın eğlensin :D

ahmet gezen denilen şahıs çok net sölüyorum angutlardan biridir. fblidir yani arkadaş. AAyrıca kurduğu cümlelere ve hayal dünyasına bakıldığında 38 yaşında olmadığı da apaçık ortadadır. Böyle şahısları takmayalım onların hoşuna gider. Büyük ihtimal 13-14 yaşlarında bi fbli kardeşimizdir. Bırakın eğlensin :D

düzgün konuş sensin angut baban yaşında adam var karşında sensin f5 li!

+1905:f68.gif:

az önce yazdım tekrar sildim adı niyazi soyadını söyleyemem aradım sordum izin vermedi bende ısrar etmedim

düzgün konuş sensin angut baban yaşında adam var karşında sensin f5 li!

ya git kendi hayal dünyanda eğlen. Dikkat ettiysen büyük ihtimal anguttur yani fblidr dedim. Üstüne alındın yavrucum. Eğlence yeri olarak görüosan burayı iyi eğlenceler sana çünkü biz çok eğleniyorz

gsyiad üyesi kaç niyazi var. İsim verdiği taktirde buluncağını da bilmediğine göre bu adamı takmaya değmez. Arda fbdeymiş ahahaha :D komik

Üst Alt