Yeni Transferimiz Kim Olur ? - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Cevap: Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Arkadaşlar gerçekten sakin olalım.Kendisi gerçekten 38 yaşında olabilir.Yaşına hürmeten biraz daha saygılı olalım.

hayır onu bilerek yazdım temizkan değil soyadı;) üzgünüm söyleyemem beni papaz etmeyin adamla çoluk çocukla muhatap olacak biri değil

İyide GSYİAD 'da başka Niyazi yok. :D

Köşeye sıkıştın çırpınıyorsun. İtiraf et salladığını. Gerçi biz de biliyoruz ama en azından konu kapatılır.

ya şunun muhabbetini bile yapmak saçma arkadaşlar. Başkan dedi arda ruhudur yok öle bişi. Hakikaten çocuk eğlenmeye gelmiş ya da angutun teki. Takmayın şu arkadaşı be.

az önce yazdım tekrar sildim adı niyazi soyadını söyleyemem aradım sordum izin vermedi bende ısrar etmedim

peki 38 yasındasın Galatasaraylısın ama Niyazi kandırmıs seni sende bız renkdaslarını bılgılendırmek ıcın gelıp foruma uye oldun degıl mı ahh ahh hep aynı hıkaye bıtanede orjınalınız cıksın yahu :D transferden alınacak satılacaklardan uc kısı dısında kımsenın haberı olmuyor sen cıkıp burdan bıze dıyorsun kı ben ogrendım sen bugun 9 mesajınla gelıp Deco Galatasaray da kesın saglam kaynak gıbı baslıklar acsan emın ol aynı tepkıyı alırdın artık yaptın bı hata actın konu soyledın barı usteleme yoksa ıs hakarete kadar gıdecek bunu kaldırabılecek yasta degılsın ben uyarayım ;)

hayır onu bilerek yazdım temizkan değil soyadı;) üzgünüm söyleyemem beni papaz etmeyin adamla çoluk çocukla muhatap olacak biri değil

bana bak ahmetmisin nesin.senin yaşın olsa olsa 18-19.gelipte burda milletle dalga geçme.senin işin gücün yokmu.git top oyna parka git dondurma ye.akranlarınla eğlen.senin burda işin yok.banada yaşım büyük diye maval okuma.sen git kendi yuvana yani angut ( kuş ) yuvasına

Bir dahaki sefere daha güzel bir senaryo ve daha inandırıcı şahıslarla gelir arkadaş. Daha inandırıcı olur belki.

Galiba bizim bu iddiayi bu kadar ciddiye alip tartismamiz arkadasin hosuna gidiyor.

Bence biz Arda konusunu kapatalim..1-2 mesaj daha yollar sonra birakir:D

Arda ve Fenerbahce:D Arda Galatasaray´in ruhudur

peki 38 yasındasın Galatasaraylısın ama Niyazi kandırmıs seni sende bız renkdaslarını bılgılendırmek ıcın gelıp foruma uye oldun degıl mı ahh ahh hep aynı hıkaye bıtanede orjınalınız cıksın yahu :D transferden alınacak satılacaklardan uc kısı dısında kımsenın haberı olmuyor sen cıkıp burdan bıze dıyorsun kı ben ogrendım sen bugun 9 mesajınla gelıp Deco Galatasaray da kesın saglam kaynak gıbı baslıklar acsan emın ol aynı tepkıyı alırdın artık yaptın bı hata actın konu soyledın barı usteleme yoksa ıs hakarete kadar gıdecek bunu kaldırabılecek yasta degılsın ben uyarayım ;)

kandıracağını zannetmiyorum ama bana verilen bilgi bu...

Ya bişey söyliycem;

Bu aziz ardayı hangi parayla alıcakmış fenerbahçeye onu anlamadım ben?

Yani adamların neredeyse bizim kadar borcu var topuzla özeri banka kredisiyle alıyorlar ardaya 22 milyonu nereden bulacaklar.Eğer piyasada söylendiği kadar parası olsa fenerin ne josico nede maldonado ayarında adamlar izlemezdik takımlarında.Biz şu parasız halimizle bile fenerin yanına yaklaşamıyacağı takım kuruyoruz.Düşünün artık fenerbahçeninde bizimki kadar mali problemleri var basın yansıtmıyor.Bizimki kadar göz önünde değil...

Bi el atıverin de şu 'arda f5 de' nin konusunun altındaki konulara mesaj yazalım yukarlarda durmasın o

Ya bişey söyliycem;

Bu aziz ardayı hangi parayla alıcakmış fenerbahçeye onu anlamadım ben?

Yani adamların neredeyse bizim kadar borcu var topuzla özeri banka kredisiyle alıyorlar ardaya 22 milyonu nereden bulacaklar.Eğer piyasada söylendiği kadar parası ols fenerin ne josico nede maldonado ayarında adamlar izlemezdik takımlarında.Biz şu parasız halimizde bile fenerin yanına yaklalamıyacağı takım kuruyoruz.Düşünün artık fenerbahçeninde bizimki kadar mali problemleri var basın yansıtmıyor.Bizimki kadar göz önünde değil...

bilemiyorum:S

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki Acun firarda. 3 güne açıklanır. 4. gün helvasını yeriz :(:(:(:(

Üst Alt