Yeni Transferimiz Kim Olur ? - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Cevap: Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Ya bırakın renktaşlar böyle zeka problemleri olan adamları kaale almaya bile gerek yok he deyin geçin

sana katılıyorum ancak 1-2 şeyi yazmayı unutmuşsun.azize o paraların bir çoğunu karapa olarak kullandı.medya zaten azizenin kıçından ayrılmıyor.medyada aferdersiniz it gibi biliyor azizenin kara para akladığını.ama işlerine gelmeze yazmak

Tamam öyle olmasına rağmen birsürü borçları var heriflerin.fenerbahçenin transfer bütçesiyle bizim transfer bütçemiz arasında öyle aman aman bir fark yok.Fenerbahçenin en pahalı oyuncusu alex gözüküyor 12.5 milyon euro.Kim alexe bu parayı verirki 4 milyon euro etmez bence.Sadece fenerbahçenin kadro kalitesini anlatmaya çalışıyorum.Fenerbahçe yükseltemiyor bu kaliteyi,bu yüzden deivid le alex le sözleşme yeniliyorlar.Alım gücü yok çok fenerbahçenin.20 milyon euro veremez hiçbir oyuncuya...

Bana terbiyesiz diyenin üslubuna bak sen Galatasaraylı adam asil adamdır böyle seviyesiz laflarla adam olunmaz

Tamam öyle olmasına rağmen birsürü borçları var heriflerin.fenerbahçenin transfer bütçesiyle bizim transfer bütçemiz arasında öyle aman aman bir fark yok.Fenerbahçenin en pahalı oyuncusu alex gözüküyor 12.5 milyon euro.Kim alexe bu parayı verirki 4 milyon euro etmez bence.Sadece fenerbahçenin kadro kalitesini anlatmaya çalışıyorum.Fenerbahçe yükseltemiyor bu kaliteyi,bu yüzden deivid le alex le sözleşme yeniliyorlar.Alım gücü yok çok fenerbahçenin.20 milyon euro veremez hiçbir oyuncuya...

çok doğru söylüyorsun.alexe avrupada hiç bi takım 10-15 milyon vermez.verecekleri en fazla 3-4 milyon euro.artık alex lincoln delgado devirleri kapandı

dediğin gibi f5 çıta yükseltemiyor.alex ve devid ile sözleşme imzalıyarak ve bazı yerli oyuncuları alarak göz boyama yapılıyor

şimdi bakın.f5 in şu an 9 yabancısı var maldo ve josico dahil.ikisi gitse 7 yabancısı var.hadi lugano gitsin kaldı 6 yabancı.f5 kimi alabilir?kimseyi

dediğin gibi f5 20 milyon euro verecek durumda değil.bu sadece medayanın f5 yalakalığıdır

Tamam arkadaşlar. Zaten ihraç aldı. Daha fazla sinirlenip, klavyenizi şarampole yuvarlamayın. Boşuna ceza vermeyelim kimseye. Daha sakin devam edin lütfen. Saygılar.

Üst Alt