Yeni Yabancı Kuralına 6+2+2 Formülü - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Yabancı Kuralına 6+2+2 Formülü

pozitif yanlarıda var negatif yanlarıda mesela negatif yanları 3 kuruşluk yerli futbolcunun bir tarafının kalkması ve astronomik maaşlar istemesi pozitif tarafı ise mecburen yerli futbolcu oynatılması daha iyi gelişim göstermeleri neticede hayırlısı olsun benimde digitürk aboneliğim var ama bu yüzden iptal etmem Galatasarayın maçlarını izlememek olmaz.

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
mecburen yerli futbolcu oynatırsan gelişmez o topçular

Demirkolu nasil kovmuyor devlet? Adam ne zaman konu yabanci siniri olursa korkmadan agizini acip ne düsünüyorsa diyor ve her zaman yabanci sinirini karsi oldugunu gösteriyor.

Fazla olmaya baslamadimi herif? Yazik ya. Onun yüzünden türk cocuklarimiz ve menajerlere para yediremiyoruz.

Bu kadar protestoyu goren Beİn yoneticileri nasil ses cikarmaz o halde? Ya da ihaleyi komple birakip bokunuzda bogulun mu derler? Neticede imzaladiktan sonra kurallar degisiyor
Onların imzaladığı sözleşme şu an zaten çok yüksek değil hatta döviz bazında gittikçe düşüyor, sözleşmeyi tamamlarlar ama sonra ne olur bilmiyorum bedeli düşürebilirler ciddi şekilde.

Haberi görünce midem bulandı. Düşürecekler zaten o aşikar. Erdoğan bu yabancı kuralını değiştirmeyeceği varsa bile sırf Terim düzenledi diye değiştirir. Kendinden olmayan , yalaka olmayan adamlara karşı o kadar tahammülsüz

farki acan galatasaray yuzunden yapiliyor bu

bayern gibi olmamazin onune gecmek icin yabanci kurali, fb borctan kurtulsun diye ziraat bankasindan faizsiz kredi vs

isteseniz de istemeseniz de o semsiye acilacak onun bunun evlatlari

Bu kural gelsin bu ligi bi daha izlesem şerefsizim. Bi daha buraya yazsam allah beni kahretsin. Bundan sonra en büyük türk fútbol düsmani ben
Olacagim.

Üst Alt