Yetenek Sizsiniz Türkiye - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Cevap: Yetenek Sizsiniz Türkiye

Şu Aref'İn sırrı çözüldü videoları bence Aref'in oyunu azalttı yani şimdi millet bugünki gösteride de kimbilir nasıl düzenek kurdu köftehor anlayışıyla izlediyse bu sonuç normaldir ama 75 milyonluk nüfusu olan güzel ülkemin yeteneğine Nihat Doğan damga vurdu ya ne deyim :eek:

Aref,Oğuz Engin'den kesinlikle iyi değildi.

Bu yüzden birinci olması çok abes olurdu.

Sefa semaptik ve başarılı geldi insanlara.Bence de öbür gizemli takılan ergenden daha mantıklı bir seçimdi.

Tebrik ediyoruz. :)

Rezalet lan resmen.Yapamadı bile herif doğru dürüst taklitleri.Yazık la ülkeden çıkan birinciye bak:eek:

Şu Aref'İn sırrı çözüldü videoları bence Aref'in oyunu azalttı yani şimdi millet bugünki gösteride de kimbilir nasıl düzenek kurdu köftehor anlayışıyla izlediyse bu sonuç normaldir ama 75 milyonluk nüfusu olan güzel ülkemin yeteneğine Nihat Doğan damga vurdu ya ne deyim :eek:

Tam bunu yazmaya girmiştim. Adamın sırlarını çözmeye meraklı olan 1-2 ukala yüzünden oldu. Sanki herif büyücü olduğunu iddia etti de bunlar kalkıp sırlarını çözüyorlar. "Ahueahaueha çözdüm la çözdüm" diye okula koşmuştur da bu ergenler Allah bilir.

Üst Alt