# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Cevap: # Yiğit Gökoğlan

Fiziği iyi, topla-topsuz müthiş bir sürati var. Savunma arkasına sürpriz koşular yapabiliyor ama son vuruşları kötü, geliştirirse harika olur.

3 m € istiyorlar puahaha neremle gülsem bilemedim kimi alıyoruz yahu 3 Yiğite verene kadar Volkan Şen'e verelim aklın yolu bir ikisini kıyaslamıyorum ama Yiğit'in her yaptığının daha fazlasını yapabilir Şen.

Aydın gibi bir umursamazın yerine kadroda olması çok daha faydalı olur.Bu yüzden transferine olumlu bakıyorum.

Osman Altunterim

Yiğit Gökoğlan ile ilgili net bilgi; Kesinlikle Manisa'ya giden bir teklif yok! Olursa da takasa kesinlikle karşılar! NOKTA!

Yiğit: "Bekliyorum!"

45349357959.jpg
Terim'le çalışmak şans

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Manisasporlu Yiğit Gökoğlan, Radyospor'da Özgür Sancar'ın konuğu oldu. Yiğit, "Fatih Terim'in beni istemesi gurur verici. Terim ile çalışmak her oyuncu için hayaldir, büyük şanstır. Müjdeyi bekliyorum" dedi. Manisapor ve G.Saray arasındaki görüşmelerde orta yolda uzlaşılacağına inandığını belirten genç orta saha oyuncusu, yurt dışı hedeflerinin olduğunu da söyledi.

Fark bir milyon euro

Manisa, Yiğit için 3.5 milyon euro isterken, G.Saray yönetimi ise 2.5 milyon euro'dan yukarı çıkmıyor. Manisa'nın takasta oyuncu istememesi de transferi zora sokuyor. Bayramdan sonra iki kulübün yeniden masaya oturacağı da öğrenildi. Yiğit Gökoğlan, "G.Saray çok büyük kulüp ama Manisa'da da kalabilirim. Hayırlısı neyse o olsun. Belirsizlik beni yoruyor" diye konuştu.

kaynak:fotomaç

Cevap: Yiğit: Bekliyorum!

Ya bilmem n e yaparım böyle işi Eboue gibi 1.sınıf bir adamı 3.5 a alıyoruz bu adam içinde 3.5 istiyolar.

Operasyon başladı !

Sarı-Kırmızılılar, teknik patron Fatih Terim'in isteğiyle Yiğit Gökoğlan için resmen atağa kalktı. Albayrak, Manisa Başkanı Kenan Yaralı'yı telefonla arayarak, temasları başlattı.

fft1mm1568086.jpg

Galatasaray Yönetimi’nin etkili isimlerinden Abdürrahim Albayrak’ın, Manisaspor’un genç yıldızı Yiğit Gökoğlan için Ege ekibiyle temasa geçtiği öğrenildi. Sarı-Kırmızılı kulübün uzun süredir peşinde olduğu başarılı kanat oyuncusunu ara transferde kadrosuna katmak için harekat başlattığı belirtildi. Siyah-Beyazlılar ile kontak kuran yönetici Albayrak’ın, Başkan Kenan Yaralı’yı telefonla arayarak, transfer konusunda öncelik istediği bildirildi. Cim Bom’un 2 milyon Euro’luk bir transfer teklifiyle Ocak ayında Ege ekibinin kapısını resmen çalacağı ifade edildi.

Bırakmak istemiyorlar ama...

Ancak Süper Lig’de iyi bir sezon geçiren Manisaspor’un genç yeteneği şimdilik gözden çıkarmayı düşünmediği de gelen haberler arasında. Yiğit Gökoğlan’ı kadroda derinlik oluşturmayı planlayan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in özellikle istediği vurgulandı.

kaynak:Fanatik

Üst Alt