# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Cevap: # Yiğit Gökoğlan

bu milletide anlamıyorum adam yetenekli işte bi kişiyede mırın kırın etmeyin zaten Türk oyuncu yok piyasada geçen yılki attığı gollerin özetlerini bile izleseniz bu çoçuğun yeterli söylediğim gibi tek dezavantajı soyadı..

bu milletide anlamıyorum adam yetenekli işte bi kişiyede mırın kırın etmeyin zaten Türk oyuncu yok piyasada geçen yılki attığı gollerin özetlerini bile izleseniz bu çoçuğun yeterli söylediğim gibi tek dezavantajı soyadı..

Sizin transfer kıstaslarınızı çözemedim ama anladığım kadarıyla cevap vereyim. Türk diye herkesi beğenmek zorunda mıyız ve Mustafa Sarp gibi oyuncuların serisini devam ettirmek mi zorundayız? Geçen yıl ki attığı gollerin özeti demişiniz pardon, üşenmedim baktım 2007'den beri Manisaspor'da oynayan bir oyuncu "sözde" kanat ve forvette oynayabiliyor attığı toplam gol sayısı 4 hangi goller hangi video sorması ayıp paylaşın da görelim. Bence para veripte yapılacak bir transfer değil her ne olursa olsun bir fırsat transferi olur boşta olursa düşünülebilir ama para veripte alınacak oyuncu değil...

Ucuza kaçmayıp Volkan Şen alınmalıdır Yiğit'e kalana kadar.

Geçen yıl izlediğim bazı maçlarda epey ön plana çıkmıştı. Gerçekten çok hızlı. Fazla hızlı. :D

Benim beğendiğim oyunculardan biridir. Şimdi olmazsa bir kaç seneye büyüklerden birine gelir bence.

Atletizm ve hizdan oturu hic bir ozelligi olmayan bir oyuncu ciddi para verilip bir de ustune oyuncu verilmesi enaylik olur. Soyle 1 milyon avro alti bir rakama gelecek ise denenebilir ancak. Yurt disinda ayni mevkilerde oyanay muhtemelen daha ucuz olupta daha faydali olabilecek tonla isim var mesela bir Mervan Celik denenmelidir ondan once ve tabi ki kendi alt yapimizda olan Berkin Arslan kendisinden bin kat daha yetenekli bir futbolcudur.

Yiğit&Eboue taarruzu

Galatasaray'ın bir süredir peşinden koştuğu Yiğit Gökoğlan için kulübü Manisaspor'ın yeşil ışık yaktığı ileri sürüldü.

Manisaspor'un maddi sıkıntıları nedeniyle genç futbolcuyu gözden çıkardığı, bunun üzerine Galatasaray'ın bir kez daha teklif yaptığı belirtildi. Sarı kırmızılıların Manisaspor'a Mustafa Sarp ve Serkan Kurtuluş'un yanı sıra 1 milyon dolar önerdiği bildirildi.

Manisaspor'un teklife olumlu yaklaştığı, ancak parayı biraz daha artırmak istediği öğrenildi.

Bu arada Galatasaray'ın uzun süredir peşinde olduğu Arsenal'in defans oyuncusu Eboue'nin transferi konusunda da olumlu gelişmeler yaşandı.

Arsenal'in Şampiyonlar Ligi Play-Off eleme turunda karşılaşacağı Benfica maçı kadrosuna alınmayan Eboue'nin fiyatının 4 nilyon euroya kadar düştüğü öğrenildi. Sarı Kırmızılı yönetimin bu transferi önümüzdeki hafta sonuçlandırması bekleniyor

LigTV

Cevap: Yiğit&Eboue taarruzu

Aykut Ercetin + Serkan Kurtulus + Mustafa Sarp + Anil Dilaver (kiralik) + Okan Derici (kiralik) + Mehmet Batdal = Yigit Gökoglan

Böyle bir teklife hayir diyemezler diye düsünüyorum. Hem biz cöplerimizden kurtulmus oluruz hemde Manisa okadar adam transfer etmis olur.

Cevap: Yiğit&Eboue taarruzu

haber bastan asagi asperrgas beyler hemen heycan yapmayin. benfica ne zaman arsenal ile sampiyonlar ligi maci yapiyormus, hele benfica bi twente ye elesin belki rakip olurlar.

Üst Alt