# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Cevap: Yiğit Gökoğlan

Bence iyi bir transfer olur.

Yıllar önce Selçuk İnan'ı kaçırdığımız gibi kaçırırız şimdi almazsak.

Cevap: Yiğit Gökoğlan

Mükemmel bi transfer olur .

Ortasahanın her yerinde oynayabiliyo çok hızlı ve oyunu çok iyi okuyo .

Çok gerekli bize .

3-4 yıl sonra Avrupaya satılır .

2 + Pino çok iyi bi teklif .

Cevap: # Yiğit Gökoğlan

Biri deseydi ki Keita oynadığı zamanlar, bu oyuncuyu satacağız orada Kazım ve Yiğit Gökoğlan oynayacak. Taraftar kulüp binasını yıkardı heralde. Allahtan araya Pino'yu Mino'yu sokup olayı soğuttular, taraftar ne olduğunu anlamadı.

bu adamda is yok yahu..kac kere izledim ben bunu. 3 mac iyi oynadi diye herkez bunu istiyor. Sarp+Musa Cagiran (2 yil kiralik) , Okan Derici (2 yil kiralik) evet diyorlarsa düsünürüz ancak.

Anadolu takımlarında çopk iyi gözüken çoğu kişi patlıyor bizde. Gerçekten kolay değil demek ki.

Manisa'lı Olduğum İçin 5-6 Maçını İzledim, Dediğiniz Gibi Potansiyel Var Ama Galatasaray Forması Ağır Gelebilir.

Abicim ne Yiğit'i !! Pino 10 gömlek daha üstün Yiğit'ten, sırf türk diye oyuncu alıyoruz yazık vallahi...

İstanbul gecelerinde kendini kaybeder bu adam. Tabi bu şahsi görüşüm.

Yiğit'in Facebook hesabını incelesinler isteyenler.

Yiğit'i Manisaspor'da çok kez canlı izledim.

Genç olmasına karşın fiziğinin iyi olması ve altyapıdan gelmiş olması Manisa'da onu diğerlerinden farklı kılıyor.

Ancak, Mehmet Güven ve Musa Çağıran potansiyelinden daha ileri gidebilecek bir oyuncu olmadığı kanaatindeyim.

Mustafa Sarp'lardan, Barış'lardan kurtulmayı dört gözle bekleyip Yiğit gibi fizik ve kondisyondan artı olarak hiçbir özelliği olmayan bir oyuncuya Pino yahut para teklif etmek çok gereksiz bir hamle.

Pino'yu elimizde tutmanın, 3 tane Yiğit almaktan daha faydalı olacağını düşünmekteyim.

Üst Alt