Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı

Cevap: Yıldırım Demirören, Platini Görüşmesi Tamamlandı

yaratiklarin bile prensipi serefi ve onuru vardir... size söyleyecek terim bile bulamiyorum zira öküz desem öküzlere hakaret, inek desem ineklere hakaret, domuz desem domuzlara bile hakaret etmis olurum ... ya allaha askina siz $ikeciler nesiniz?

cevap sorunun icinde sakli yegen.

$ikeci

Cevap: Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı

Platini, Yıldırım'ın tipinden ülkeyi Avrupa kupalarından 3 yıl men eder.

Ülkece men edemezler öyle bişey olsa İtalya'da şu an hala avrupanın yasak olması gerekirdi...

Ah be Platini 30 dakika nasıl dayandın bu Tüpcünün suratına anlam veremiyorum.

ben olsam kapıyı acıp tekrar kapatmıştım suratına. görevlilerede atın şunu dışarı derdim

eksi verselerde şampiyon olsak

bu nasıl bir cümle kardeşim , bunlar eksi almasa Şamiyon olamicaz mı yani. biz onların yaptıklarının yanında kar kalmasın adalet yerini bulsun diye ceza almalarını istiyorsuz, onlar olmasa biz daha kolay şamiyon oluruz diye değil. senin mesajın angut sitesinde konu olacak mesaj haberin ola. bizleride bu tip mesajlarla kücük düşürme

UEFA eğer ceza verecekse sadece adı geçenlere verecek gibi geliyor bana inşallah öyle olur.

bekliyoruz anasını satıyım.artık açıklama gelsin. tabi fenerli medya feneri için şampiyonluk hesapları yapıyo :(yazık.

isterlerse gram ceza almasınlar arkadaşlar onlarda dahil herkes farkında sorun 5-10 puan değil sorun şampiyonluk değil sorun tescilli şikeci olmak şikecilikleri tescillensin ceza vermesinler itibar ne olcak

Bu Yıldırım Demirören'de Platini ne derse yapacakmış gibi bir tip var hadi hayırlısı :D

Üst Alt