Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu

Cevap: Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu

İlk Once Selamun Aleykum Şanlı Galatasaray Taraftarları .. Bursasporluyum 15 yılımı Bursa tribünlerine vermiş bi insanım .. Bu üyeliği almamın amacı Ünal Aysalı Dik Duruşundan Dolayı Tebrık Etmekti .. Ama Bugun oda tüpçyü destekledi . Ama Bu Sucu Size Yuklememız Anlamına Gelmez . Bu Ülkede 2 Şerefli Takım Vardır BURSASPOR Ve Galatasaraydır .. Ben İsterimki Bursaspor İle Galatasaray Kardeş oLsun Dost Olsun . Bu 2 Takım Taraftarları İçin Dostluk Temeli Atalım Arkadaşlar Adminlrdende Rica Ediyorum . Tüpçüye destek vermedıgınız için Teşekkürler Cimbomlular ..

Kalın Sağlıcakla ..

reis hoşgeldin

gerçekten rezalet bir durum.oğlu mahkemede yargılanan bir babanın ,oğlunun yargılandığı mahkemeye atanması gibi bir olay oldu bu olay.trabzon kulübüne olan bir sempatim vardı oda yok oldu.bu kadar şahsiyetsiz bir durulş sanırım bu kadar şahsiyetsiz adamların! olduğu yerde olur.galatasaray ve bursa hariç herkesin kirli olduğu futbol kulüplerinin ve kulüpleri bu kirliliğe bulaştıran insanların olduğu bir futbol dünyasında bu kirliliğe kendiside bulanmış birini secmesi olmuş.yazık ya türk futbolunu tamamen bitirdiler.

Ben Bursa'lıyım ama Bursaspor'u gerek taraftarı gerek yönetimi ve yönetim şekli dolayısıyla sevmem.Ama gerçekten duruş sergilediler.Bizimde bunu yapmamızı beklerdim.Ama bizim takım menfaatlerini Avrupa'yı düşünerek öyle bir tavır koymadılar aynı zamanda haklılardı da.Ama sonuç ne olursa olsun ben çok sıkıldım bir karara bağlanmalı artık...

Bursaspor dik bir duruş gösterdi, iyi hoş da bunun en önemli etkenlerden biri taraftarlar arası gerginlik.Kulüp Beşiktaş başkanını destekleseydi baya bir tepki çekerdi kendi taraftarlarından.

Demirören gelecek hafta Pazartesi günü Telegol'a katilacakmis. Daha yeni aciklandi.

Yazıcı çok güzel ve net açıklama yapmış.Demirörenin tarafsız olabileceğini düşünemediğimiz için desteklemedik.Bu kadar basit.

Bizim başımızdaki başkan ve yöneticiler bunu bile düşünemeyecek kadar dünyadan bi haberler...

Sonrada oy atmadık,desteklemedik falan.Hadi ordan be...

İbrahim Yazıcı harika demiş. Ünal Aysal'dan da böyle bir davranış bekliyordum.

Üst Alt