Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu

Cevap: Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu

Ts ninde şike yaptıgına kesin gözüyle bakıyorum.Kupa Bursaspora verilsin.Sadri de möt gibi kalsın.

Yıldırım Demirören marjinal kararlarla göreve geldi: Milangaz Süper Lig, İpragaz 1. Lig, Likidgaz 2. Lig, Mutfak Tüpü 3. Lig, Sıralı Otogaz Sistemleri Amatör Küme.

TFF başkanlığına seçilen Yıldırım Demirören'in ilk açıklamaları oldukça manalıydı: "Türk futboluna hizmet aşkının açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var?"

Yıldırım Demirören'in, "kulüplerin ekonomik sorunlarını acilen çözmemiz gerekli" sözlerinden sonra TFF binasının önünde uzun kuyruklar oluştu.

Hic memnun degilim bu adamin baskan olmasindan. Sike surecinin ve Turk Futbolunun icine edecek gibi geliyor bana. Allah sonumuzu hayir etsin.

Ozerten mi ne var yönetimde,şike soruşturmasında göz altına alınan adam.

İlk Once Selamun Aleykum Şanlı Galatasaray Taraftarları .. Bursasporluyum 15 yılımı Bursa tribünlerine vermiş bi insanım .. Bu üyeliği almamın amacı Ünal Aysalı Dik Duruşundan Dolayı Tebrık Etmekti .. Ama Bugun oda tüpçyü destekledi . Ama Bu Sucu Size Yuklememız Anlamına Gelmez . Bu Ülkede 2 Şerefli Takım Vardır BURSASPOR Ve Galatasaraydır .. Ben İsterimki Bursaspor İle Galatasaray Kardeş oLsun Dost Olsun . Bu 2 Takım Taraftarları İçin Dostluk Temeli Atalım Arkadaşlar Adminlrdende Rica Ediyorum . Tüpçüye destek vermedıgınız için Teşekkürler Cimbomlular ..

Kalın Sağlıcakla ..

İlk Once Selamun Aleykum Şanlı Galatasaray Taraftarları .. Bursasporluyum 15 yılımı Bursa tribünlerine vermiş bi insanım .. Bu üyeliği almamın amacı Ünal Aysalı Dik Duruşundan Dolayı Tebrık Etmekti .. Ama Bugun oda tüpçyü destekledi . Ama Bu Sucu Size Yuklememız Anlamına Gelmez . Bu Ülkede 2 Şerefli Takım Vardır BURSASPOR Ve Galatasaraydır .. Ben İsterimki Bursaspor İle Galatasaray Kardeş oLsun Dost Olsun . Bu 2 Takım Taraftarları İçin Dostluk Temeli Atalım Arkadaşlar Adminlrdende Rica Ediyorum . Tüpçüye destek vermedıgınız için Teşekkürler Cimbomlular ..

Kalın Sağlıcakla ..

Aleyküm selam, hoşgeldin.

Üst Alt