Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu

Cevap: Yıldırım Demirören TFF'nin Yeni Başkanı Oldu

Sadece Çarşı değil,tüm Türkiye:''Yeter Demirören yeeeeeeeeteeerr'' diyecek.

Bu yorumum tamamen iyimser düşünmekten başka çaremiz kalmadığından kaynaklı.

Bir kere bu adamın Fenerbahçe ve diğer şike yapan kulüplere gerekli cezayı vermeyeceği kesin. Bu da Uefa'nın toptan bize ceza keseceği anlamına gelir. Ama Yıldırım Demirören'in dünkü açıklamalarına bakıldığında da hak edenin Avrupa kupalarına gideceğini garanti etti. Şimdi nasıl olacak, nasıl çözüm yolu bulunacak bilmiyorum ama şu noktadan sonra Fenerbahçe ya da başka bir kulübün ceza alıp almaması zerre umrumda değil. Benim gözümde Avrupa kupalarına gitmek için 34 hafta oynamak zorunda olduğumuz bir organizasyondan farksız olan bu ligde ister düşerler ister kalkarlar kafalarına göre takılsınlar ama bu saatten sonra benim tek derdim nasıl yaparlarsa yapsınlar bizim Avrupa yolumuzu tıkamasınlar. Gerisi umrumda bile değil. Ondan sonra kendi çaplarında eğlenir dururlar ligde.

Şu faydasız madem başkan oldu 2 tane dileğim var hiçbir şey bilmiyorsa bile kulüp yönetimi deneyimi olduğu için belki bunları ayırt edebilir:

1) Play Off'u kaldırsın

2) Yabancı sınırı denen saçmalığı kaldırsın ya da en azından mantıklı bir hale dönüştürsün

Rüyamda görsem inanmazdım.

İlk duyduğumda şaka falan yapıyorlar sandım.Yok artık o kadar olmaz diyordum.

Ve bu gerçekten adam Tff başkanı oldu.

Ve şuna inandım ki bu ülkede olmayacak hiçbirşey yok.Hiçkimse bundan sonra ahlaktan,dürüstlükten,mantıkdan,akıldan bahsetmesin.Özellikle o şerefsiz medya mensupları ve spor yorumcuları.

O kurula katılan Galatasaray başkanı ve yöneticilerinede yazıklar olsun.Bemim bir taraftar olarak artık hiçde umrumda değilsiniz.

Bir Yazıcı kadar olamadınız.

Helal olsun sana İbrahim Yazıcı.

Yahu hani herşeyi geçtim bu adam bjkye, 100 milyon hibe edecek kadar bağlı.Müthiş bir tutkusu var.Ve bu adamdan objektif olmasını bekleyecekler.Ulan hepinizin Allah cezasını versin.

demirören:futbolumuzu sıkıntılı durumdan kurtaracağız.

Ulan benim Galatasaray taraftarı olarak hiçbir sıkıntım derdim yok.Klübümdede hiçbir sıkıntı dert görmüyorum.Hem kendi klübümüm futbolunda hemde genel olarak futbolumuzunda gayet iyi durumda olduğunu düşünüyorum.

Ulan her türlü şerefsizliği yapacaksınız ondan sonra aynı gemiden bahsedeceksin.Beni onlarla aynı kefeye koyup futnolumuzu kurtaracakmı.Hadi len ordan.

Rüyamda görsem inanmazdım.

İlk duyduğumda şaka falan yapıyorlar sandım.Yok artık o kadar olmaz diyordum.

Ve bu gerçekten adam Tff başkanı oldu.

Ve şuna inandım ki bu ülkede olmayacak hiçbirşey yok.Hiçkimse bundan sonra ahlaktan,dürüstlükten,mantıkdan,akıldan bahsetmesin.Özellikle o şerefsiz medya mensupları ve spor yorumcuları.

O kurula katılan Galatasaray başkanı ve yöneticilerinede yazıklar olsun.Bemim bir taraftar olarak artık hiçde umrumda değilsiniz.

Bir Yazıcı kadar olamadınız.

Helal olsun sana İbrahim Yazıcı.

Yahu hani herşeyi geçtim bu adam bjkye, 100 milyon hibe edecek kadar bağlı.Müthiş bir tutkusu var.Ve bu adamdan objektif olmasını bekleyecekler.Ulan hepinizin Allah cezasını versin.

demirören:futbolumuzu sıkıntılı durumdan kurtaracağız.

Ulan benim Galatasaray taraftarı olarak hiçbir sıkıntım derdim yok.Klübümdede hiçbir sıkıntı dert görmüyorum.Hem kendi klübümüm futbolunda hemde genel olarak futbolumuzunda gayet iyi durumda olduğunu düşünüyorum.

Ulan her türlü şerefsizliği yapacaksınız ondan sonra aynı gemiden bahsedeceksin.Beni onlarla aynı kefeye koyup futnolumuzu kurtaracakmı.Hadi len ordan.

1. bizimkiler katilmis ama oy vermemisler.

2. bjk ya sözde 100 milyon tl bagislayan adam, tff baskani olarak en az 2 mislini cebine indirir ;)

3. medya ve diger kurumlar hakkinda yazdiklarina katiliyorum :)

Şu faydasız madem başkan oldu 2 tane dileğim var hiçbir şey bilmiyorsa bile kulüp yönetimi deneyimi olduğu için belki bunları ayırt edebilir:

1) Play Off'u kaldırsın

2) Yabancı sınırı denen saçmalığı kaldırsın ya da en azından mantıklı bir hale dönüştürsün

Yabancı sınırı kaldırılırsa zaten leş olan milli takımımız leşoleş olur.

bence iyi oldu. ne de olsa şabieli kulübün başkanı olarak tffye başkan oldu. uefayı-fifayı üzerine daha rahat çektiler artık.adalet yerini bulsun başka bişey istemiyorum. düşsün köpekler.kimse uefayla-fifayla aşık atamaz.süreç yeterince uzadı. şimdi karar zamanı.

"Son dakika.. Yıldırım Demirören:’’Bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim..Bu gemiyi hep beraber karaya çıkartacağız.."

Geminin karada işi ne len ?

Bismillah demeden yatak sardı bu :) bunun yağına tuzuna antifizine kaç yıldır bakmamışlar

karaya oturan gemıyı tekrar yüzdürücez demek istemiş tam tersini söylemiş tüp kokladı herlde secımden once :D

YAZ KIZIM...

KARAR !

-Fenerbahçe başta olmak üzere ismi şikeye karışan tüm kulüplerin aklanmasına

-Aziz Yıldırım'ın serbest bırakılmasına

-Türk futbol takımlarının 5 yıl boyunca avrupa kupalarına katılamamasının göze alınmasına

-Play-Off sisteminin sürekliliğine karar verilmiştir.

Geçmiş olsun.

uefa-platini-turkiye-ye-soz-vermedi-3287547_2266_b.jpg
Gecmiş olsun..

Allah'tan Umut kesilmez tabiki..

Üst Alt