Yılın futbolcusu Kader Keita! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın futbolcusu Kader Keita!

Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!

Sertac Keita-Pino karsilastirman bu forumda okudugum en kanserojen seydi

Ya bi kalk git, ben karşılaştırma yapmam, Keita'yı yazdım sadece.

Hayvani şutlar mı ? Keita mı ? Pino'nun şutları daha iyi olm :eek:

İyi oku hacı, Keita sert düzgün vurabilirdi, Pino daha teknik şutlar atıyor, yazdım zaten.

Benle Keita'yı konuşmayın abi, sizin saçma salak Elano eleştirilerinizde kalkıp tek kelime etmedim, siz de etmeyin. Keita çok abartılıyor, peşinden yakınacağınız bir adam değil. Elano'nun peşinden yakının o zaman, aynı b.k nasılsa. Bana göre ikisi de orta seviye adamlar, hatta Keita biraz daha yeteneksiz, büyütmeyin bu kadar.

Keita'da öyle bir güç vardı ki, kimse yıkamıyordu. Tekniğiyle beraber bu aşırı güç kendisini bizim takım için üst düzey bir futbolcu yaptı. Ben de gönderilmesine çok karşı çıktım. Pino'ya karşı hala tercih ederim.

Ulan madem herkes biliyor kimin fake olduğunu falan hala ne diye tutuluyor. Biz transfer nöbetine gidip ''adam alcakmışız yaee. duyumlar sağlam'' dedik diye 1 gün MYC alıp üstüne hakaret falan yeriz, herif 25. üyeliğiyle cirit atıyor kimse çıkıp bir şey demiyor.

İyi oku hacı, Keita sert düzgün vurabilirdi, Pino daha teknik şutlar atıyor, yazdım zaten.

Benle Keita'yı konuşmayın abi, sizin saçma salak Elano eleştirilerinizde kalkıp tek kelime etmedim, siz de etmeyin. Keita çok abartılıyor, peşinden yakınacağınız bir adam değil. Elano'nun peşinden yakının o zaman, aynı b.k nasılsa. Bana göre ikisi de orta seviye adamlar, hatta Keita biraz daha yeteneksiz, büyütmeyin bu kadar.

bu isler yetenekle olmuyor malesef saha icinde yaptiklari onemli gardash yoksa tek tek ozelliklere bakarsan stancu dunya yildizi

aman diyeyim

ayrica okan sen busun iste

128265_Galatasaray_SK.jpg

Bu arada Sertaç haklı bence, arkasından ağlanılacak adam değil Keita. Her maç sonrası konusuna girip "Üşüyoruz reis." yazılacak adam hiç değil.

bu isler yetenekle olmuyor malesef saha icinde yaptiklari onemli gardash yoksa tek tek ozelliklere bakarsan stancu dunya yildizi

aman diyeyim

ayrica okan sen busun iste

128265_Galatasaray_SK.jpg

Buna katılırım ama ben Keita'nın verdiği katkıyı Kazım ve Pino'nun da vereceğini düşünüyorum, problem de bu. Sizin anlamadığınız da bu, Keita ağlanılacak adam değil, yeri rahat doldurulur.

Aynı şeyleri konuşmaktan bıktım, anlamamaktan bıkmadınız. Sonuç kötü fln değil, adam Mustafa Sarp-Barış'lı kadroyla 30-31. haftaya kadar şampiyonluk yarışı içindeydi. Kimse ''Elano vardı yhaaa, Keita vardı yhaaa, çok iyi kadrosu vardı yhaaxD'' fln demesin. En rezalet kadrolardan biriyle bu adam şampiyon olacaktı neredeyse. Bu sene de yine, Adnan Polat denen adam, kovmasaydı ligi 8. değil ilk 5 içinde bitirip Avrupa'ya giderdik, kimse kandırmasın kendini. Çok sevilen Hagi'yi de gördük.

Benim için Şampiyonluk dışındaki sonuçlar başarısızlıktır.Mustafa Sarp'la da olsa,Xabi Alonso'yla da olsa.Mustafa Sarp'ın yerine transfer yaptırmalıydı o zaman.En azından çıkıp,şu oyuncuyu istedim demeliydi.Sadece söylediği defans istedim oldu.

yazariz lan size ne denyogiller

gervinho mu ne hirboysa onu da gorduk dunya kupasinda, keita oyuna girdi mi SERREFSIZIM ivory koast daha iyiydi

Buna katılırım ama ben Keita'nın verdiği katkıyı Kazım ve Pino'nun da vereceğini düşünüyorum, problem de bu. Sizin anlamadığınız da bu, Keita ağlanılacak adam değil, yeri rahat doldurulur.

la doldu mu?

doldu mu renkdas onu soyle. pino dedik adam forvette sol kanatta daha iyi cikti. kazim desen cok iyi topcu ama keita daha iyi. keita maci sokup alan bir renkdasdi.

Hayvani yazmışsın ağa, Pino gerek hayvani gerek teknik olarak daha iyi topa vuruyor.

Haa kaleci bulmuyor yada hep kalecinin üstüne gidiyor diyeceksiniz ama o şutlar kaleyi bulsa bizde oynamazdı zaten ...

Üst Alt