Yılın futbolcusu Kader Keita! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın futbolcusu Kader Keita!

Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!

Keita arkasından ağlanılacak bir oyuncu değildi ama yerin dibine batırılacak bir oyuncu da değildi. Her iki taraf da abartıyor biraz.

İyi adamdı lakin tribünlere oynadığı da gerçek,deplasman maçlarında çikolata imalatçısı gibiydi

Ben yerin dibine sokmadım, aksine iyi oyuncuydu ama abartılıyor dedim. Hatta ben Keita'yı orta seviye bir oyuncu olarak gördüm, rezil, yeteneksiz bir adam olarak görmedim. Hayri gibiler abartıyor sadece yazdıklarımı ve Keita'yı.

Büttün deplasman maçları için konuşmak doğru olmaz. deplasmanda kazandırdığı çok maç var. ama büyük maçlarda öyleydi gerçekten.

la doldu mu?

doldu mu renkdas onu soyle. pino dedik adam forvette sol kanatta daha iyi cikti. kazim desen cok iyi topcu ama keita daha iyi. keita maci sokup alan bir renkdasdi.

İyi de reis dolmaması bizim beceriksizliğimiz, bahsettiğim bu. Bence Kazım Keita'nın verdiği katkıyı verecek bir adam, istatistiksel olarak bakarsak yarım devrede verdiği katkı bile denk. Keita maçı söküp alıyordu diyorsun da bana sadece 2 tane örnek göstersen yeter. Ben Keita'yı çok kötülüyor gibi görünüyorum da alakası yok, siz aşırı kaliteli bulduğunuzdan öyle görüyorsunuz yazdıklarımı.

Ne Rijkaard, nede Skibbe sucludur. Suc sadece Adnan Polattadir.

Peki Adnan Polat Elano,Keita,Jo,Gio gibi adamlari getirirken iyiydi demeyin. Bunlari Haldun Üstünel getirdi ve o gittikten sonra nedense onun getirdigi futbolcularin hepside gitti.

Adnan Sezgin Beyin getirdigi Sarp feat. Özbek and the Gang hala takimda.

5.jpg

oturup bir daha düsün istersen

Atl Madrid boru mu?Adam tek başına direndi Atl Madird´e.Giovanni 0´dı,Arda´nın yürüyecek hali yoktu.

TSL için dediydim onu.Avrupa'da Barış Özbek bile Herta Berlin maçında Xavi gibi oynamıştı.

Arda'yı o maç denyoluk yapıp santrafora koydukları için öyle leş oynadı.Gio zaten hiç performans veremedi

0kulda görünce bi an sordum birilerine ama doğruymuş güzel bir haber özledik hepimiz .

Atl Madrid boru mu?Adam hücumda tek başına direndi Atl Madird´e.Giovanni 0´dı,Arda´nın yürüyecek hali yoktu.

Pehh, yahu ne alakası var? O maçta sistemimiz, oyun anlayışımız yanlıştı, sorumlusu da Rijkaard. O maçta resmen küçük takım gibi kontra mantığıyla oynadık, Keita da boşluklar bulup yardırıyordu, Pino da olsa o maçta o boşluklarda yardırır, sonucunda da hiçbir şey olmadı. Bir tane seken topu iyi takip çok güzel bir gol attı, o kadar yani. O da yardırdığı pozisyonlardan bağımsız. Diğer maçta da güzel bir ortaya çok güzel bir kafa vuruşu yaptı, hepsi bu.

İyi de reis dolmaması bizim beceriksizliğimiz, bahsettiğim bu. Bence Kazım Keita'nın verdiği katkıyı verecek bir adam, istatistiksel olarak bakarsak yarım devrede verdiği katkı bile denk. Keita maçı söküp alıyordu diyorsun da bana sadece 2 tane örnek göstersen yeter. Ben Keita'yı çok kötülüyor gibi görünüyorum da alakası yok, siz aşırı kaliteli bulduğunuzdan öyle görüyorsunuz yazdıklarımı.

olm cidden 2'den fazla mac var la, antalyaspor ve kasimpasa maclari var ki bunalr ligdeki deplasman maclari. icerde de rahat 6-7 mac sayilir. atletico maclari da var tabii, golleri o atmisti

keitayi ilk basta ben de elestiriyodum paslari les diye ama sonra baktim ki adam harbiden o kanadi domine ediyor, ve kanat oyuncusuna gore devamliligi gayet iyi. kazimda o devamlilik yok mesela. kazimin ortalari, paslari falan daha iyi. keitanin yardiriciligi etkinligi. yani ikisi de iyi adam. keitanin oynadigi donemdeki katkisina bakarsan arkasindan aglayabilirsin zira takim cok kisir bir top oynuyordu ve keita yoktan pozisyon var ediyordu.

Keita ama çizgide oynuyordu hep,içeri girdiği zamanlarda topu çizgiye indirip sonra aut çizgisine paralel sürdüğü toplar.

Kazım daha hareketli,santrafora yardımcı oluyor ve içeri koşular yapıyor adam

Kazım'ın neresi daha hareketli yahu yapma Kansu. Kazım'ın bir kere dribling yaptığı maç var mı?

Üst Alt