Yobo'da Fenerbahçe'ye kiralandı ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo'da Fenerbahçe'ye kiralandı !

Cevap: Yobo'da İşlem Tamam

FB'DE SN DAKİKA: Yobo'nun kiralama bedeli konusunda Everton ile F.Bahçe hala anlaşma sağlayamadı. Transferin gerçekleşmeme ihtimali yükseldi. @ibrahimseten

ne yoboymuş arkadaş. hesap makinası mı bozuldu hesabı yapamadılar bi türlü. para topluyorlardı denkleşmedi mi paraları pazarlık yüzünden yatacak bunların yobo sevdası... gelmesin zaten bankasya da harcanacak

zaten iyi adam değil,iyi olsa niye everton versin ama bi yandan da iyi stoper,lugano ile iyi uyum yakalamışlardı,ama şimdi lugano yok gerçi serdar kesimali aldılar fakat belli olmaz serdar bi lugano değil,gel gelelim lugano da bence balon serdar daha iyi olabilir,hayırlı olsun

Bu sene bonservisle oyuncu almak istemiyorlar.Ziegler ve Yobo.Özellikle Yobo'yu bonservisiyle almak isteseler şimdiye yüz kere alırlardı.Demek ki soruşturma ellerini kollarını bağlıyor.

ben hiç istemiyorum yobo'nun fenere dönmesini umarım alamazlar savunmaları rezil şuan yobo gelirse biraz toparlanırlar savunmada yoksa..

zaten iyi adam değil,iyi olsa niye everton versin ama bi yandan da iyi stoper,lugano ile iyi uyum yakalamışlardı,ama şimdi lugano yok gerçi serdar kesimali aldılar fakat belli olmaz serdar bi lugano değil,gel gelelim lugano da bence balon serdar daha iyi olabilir,hayırlı olsun
mantigi kest

Lugano'dan önce bu gider diyordum ama yapma Yobo kal Everton'da ne işin var senin burda.

Ortalama defanstır gözümde. Gelirse görürseniz. Lugano gibi lider yokken yanında çok komik durumlara düşecek bir oyuncu. Burda yorum yazan fenerliler fazla gaza gelmiş :)

Servet'in kontenjan yiyen versiyonu. Aldıklarına çok sevindim. 16-17 yaşında çocuklara bile rezil olmuştu 5-6 ay önce. Lugano'dan sonra iyice rezil bir performans sergiler. Yanında Kesimal'le beraber en balon göbek defans Fener'de bu yıl. :)

Servet'in kontenjan yiyen versiyonu. Aldıklarına çok sevindim. 16-17 yaşında çocuklara bile rezil olmuştu 5-6 ay önce. Lugano'dan sonra iyice rezil bir performans sergiler. Yanında Kesimal'le beraber en balon göbek defans Fener'de bu yıl. :)

En balon defans göbeği Ujfalusi eğer sağ bek oynayacaksa bizde. Servet-Zan ikilisi.

Üst Alt