Yobo'da Fenerbahçe'ye kiralandı ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo'da Fenerbahçe'ye kiralandı !

Cevap: Yobo'da İşlem Tamam

En balon defans göbeği Ujfalusi eğer sağ bek oynayacaksa bizde. Servet-Zan ikilisi.

Tomas-Eboue göbeği ile bu ligin en iyi göbeği bizde. Ama FT şöyle oynatırsa yine çok iyi olur;

Sabri-Tomas-Servet-Eboue

Servet-Zan-Balta üçlüsü ile bir maça bile çıksak FT'ye güvenim fln kalmaz zaten orası ayrı şimdi girmeyelim hiç.

Cevap: Yobo'da İşlem Tamam

yobo istanbula gelmişte bu adam ne zaman imza atacak son 3 dakika kaldı hayırdır ne oluyor

Cevap: Yobo'da Fenerbahçe'ye kiralandı !

Yanlış anlamayında Yobo çok ağır oyuncu artı olarak yumuşak. Serdar ise stoperde yapamaz. Kalitesi net değil. ziegler dediğiniz adam ise Santos un çeyreği değil. Tek iyi adamları G. Gönül

Fener iddia ediyorum.

G.G - Orhan Şam - Yobo - Ziegler oynar. Orhan ın kalitesi daha iyi. Santos gibi skorer bir beki kaybettiler. Fener çok zorlancak defans da açıkları izleyin derim.

yobo nun bu sene de fb defansnda olacak olması pek iyi olmadı. bu adam fena topçu değil. niangı , luganoyu santosu sattılar fakat hala kadrosu yine iyi fenerin

hava alanında atmış imzayı.iddianame ortaya çıktığında ortada kalcaklar. 12-13 maçta şike yapmış bi takım için kadrosu iyi diyemem.demekki 17 takıma güçleri yetmiyomuşki şike yapmışlar.:eek:

Yanlış anlamayında Yobo çok ağır oyuncu artı olarak yumuşak. Serdar ise stoperde yapamaz. Kalitesi net değil. ziegler dediğiniz adam ise Santos un çeyreği değil. Tek iyi adamları G. Gönül

Fener iddia ediyorum.

G.G - Orhan Şam - Yobo - Ziegler oynar. Orhan ın kalitesi daha iyi. Santos gibi skorer bir beki kaybettiler. Fener çok zorlancak defans da açıkları izleyin derim.
simdi ofsayt dudugunu calardim bu yoruma ama gece gece komsular uyanmasin :asd:

Üst Alt