Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yönetim Kurulu Olağanüstü Toplandı !

gadsa.jpg

Artik hakli cikmaktan biktim. Bir kere olsun utandirin beni ya.

Yaziklar olsun.

zahmet edip screenshot yapmana gerek yoktu, bu görüsü savunan sadece sen degilsin, hepimiz biliyoruz mahkeme karari veya oyalama taktigi oldugunu, yeni bisey degil bu...

Cevap: Yönetim Kurulu koordinasyon toplantısı yaptı

Bu adamin keyfini bekleyecegimize kulüp üyeleri 2 yöneticiye daha baski yapsin ve istifa ettirsin. Bu adamin onurlu sekilde gitmeye niyeti yok. Baya sevdi bu baskanlik oyununu.

taraftar dedigin gider basar bunlarin toplantisini

bak bakim nasil buzuk buzuk oluyorlar

ben olsam orda yemin ediyorum 10 kisi toplar giderdim

taraftar dedigin gider basar bunlarin toplantisini

bak bakim nasil buzuk buzuk oluyorlar

ben olsam orda yemin ediyorum 10 kisi toplar giderdim

Aaa olur mu hic? Etik degerlere sigmazmis. Galatasaray geleneklerinde böyle birsey yokmus. Oguz Altay niye yag cekti Adnan Polat´a acaba?

niye cekcek vardir bir hesap

adam ibra bile etmis

istifa hizmettir diye yazdik ama diyor

hadi lan ordan, biz sabirliyiz falan diyor bende diyorumki

ya korsun yada baska hesabin var

eger yonetim basarili olsa biz sabirliyiz diye ovun

eger sonunda istifa pankarti aciyorsan

ben salakmisim gorememisim gercegi bazilari gibi diyeceksin adam gibi

adamlarin algoritmasinin shafti kaymis

niye cekcek vardir bir hesap

adam ibra bile etmis

istifa hizmettir diye yazdik ama diyor

hadi lan ordan, biz sabirliyiz falan diyor bende diyorumki

ya korsun yada baska hesabin var

eger yonetim basarili olsa biz sabirliyiz diye ovun

eger sonunda istifa pankarti aciyorsan

ben salakmisim gorememisim gercegi bazilari gibi diyeceksin adam gibi

adamlarin algoritmasinin shafti kaymis

Acik acik söyledi zaten o programda Özhan Canaydin ve Adnan Polat´la bir anlasma yaptiklarini. Ultraslan´in isim hakki karsiliginda bu bilet anlasmasini yapmislar. Yeni yönetim bu anlasmayi tanimaz belki diye korkuyor olabilirler.

Google'a "beles bilet" yazdiginizda, resimlere bakarsaniz, en az 10 tane resim Polat'in, muahaha. Komedi...

Birgün birisi bana gelip; "G.Saray Başkanını kongrede protesto ettiler!! Yuhaladılar!! Güldüler!! hatta ibrada etmediler!! ama o koltuğu yinede bırakmadı!!" dese, o adama aklı dengesi bozuk der gülerdim. Meğerse bunlar gerçekten olabiliyormuş!!

Birgün birisi bana gelip; "G.Saray Başkanını kongrede protesto ettiler!! Yuhaladılar!! Güldüler!! hatta ibrada etmediler!! ama o koltuğu yinede bırakmadı!!" dese, o adama aklı dengesi bozuk der gülerdim. Meğerse bunlar gerçekten olabiliyormuş!!

birgün biris bana gelip " G.Saray Baskaninin onuru serefi kalmamis, taraftarin gözünün icine baka baka yalan söyleyip duruyor" dese, tekme tokat dalardim o kisiye, megerse bunlar da gercekten olabiliyormus..

bence polat forumlara falan baktı. gördü ki hala kendisini savunan biraz insan kaldı. onları de delirteyim, iyice kaos ortamı yaratayım diyor. başka mantıklı açıklama bulamıyorum.

Ceza almami gerektiren bütün sözleri suan söylüyorum sana Adnan Polat :)

Türker Aslan ile birlikte bir divan üyesi daha var.Mali kongredeki evrakları getirmişler..Onları incelemek için toplanmışlar.Bence çok abartılacak birşey yok.Türker Aslan biraz önce ayrılmış..Yönetim incelemeleri yaptıktan sonra kararını açıklayacakmış..Bugün birşey çıkmaz..Herkez Antalya maçı sonrasına odaklandı..18:00'de yine bağlanacaklar..Ntvsporda izleyebilirsiniz.

arkadaslar bilgisayarimda olan bir resimi nasil buraya koyabilirim, sadece internetten mi resim kopyalayabiliyoruz buraya?

Bizler bu yaptıklarınızı hiç unutmayacağız Sn. Adnan Polat. Hatta çocuklarımıza anlatacağımız o kadar çok hatıra bırakıyorsunuz ki bizlere..Yıllar sonra çocuklarımız sizi görünce "ibra edilmediği halde koltuktan kalkmayan başkan bumuydu baba" diyecekler eminim...Bizde "Evet" diyeceğiz büyük bir keyifle...

Ilerleyen saatlerde bir aciklama yapilmasi bekleniyormus. Tutanaklari inceleyip son karari vereceklermis. Usulsüzlük var mi yok mu diye.

NtvSpor

Yahu ben böyle birsey görmedim ya. Kongre üyelerini karsina alip ne elde etmek istiyorsun Adnan Polat? Illa taraftar dövsün mü seni yani? :)

Ben hala birseyler olabilir mi acaba,Polat baskan kalabilir mi 2012 ye kadar acaba diye umut ediyorum, bakalim hayirlisi artik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt