Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yönetim Kurulu koordinasyon toplantısı yaptı

Taner Aşkın toplantı sonrasında önümüzde ki çarşamba günü Adnan Polat'ın basın toplantısı yapacağını açıkladı.

Ligtv

Cevap: Yönetim Kurulu Toplantısı Sona Erdi !

Galatasaray'da seçim tarihinin duyurlması beklenen yönetim kurulu toplantısı sona erdi.

Toplantıdan ilk çıkan isimlerden biri olan Muhasip Üye Taner Aşkın ilk açıklamayı yaptı. Aşkın yaptığı açıklamada Galatasaray'ın her zaman emin ellerde olduğunu, hiç kimsenin şüphesi olmadan Galatasaray Kulübü'nü huzurlu günlere taşıyacaklarını bildirdi.

Biraz daha erteleyin 23'unde aciklayin kongre oldugunu. Adamlar Galatasaray'in onune tas koymayi gorev bilmis

Galatasaray'da seçim tarihinin duyurlması beklenen yönetim kurulu toplantısı sona erdi.

Toplantıdan ilk çıkan isimlerden biri olan Muhasip Üye Taner Aşkın ilk açıklamayı yaptı. Aşkın yaptığı açıklamada Galatasaray'ın her zaman emin ellerde olduğunu, hiç kimsenin şüphesi olmadan Galatasaray Kulübü'nü huzurlu günlere taşıyacaklarını bildirdi.

Yani?

Taner Askin: "Kimse merak etmesin, artik görevimiz Galatasaray´i emin ellere teslim etmektir. Genel kurulun istegi dogrultusunda hareket edecegiz. Hicbir problem yok."

Taner Askin: "Kimse merak etmesin, artik görevimiz Galatasaray´i emin ellere teslim etmektir. Genel kurulun istegi dogrultusunda hareket edecegiz. Hicbir problem yok."

Kendi adına talihsiz bir açıklama olmuş. Genel Kurul'un haklılığı ve görevini bir anlamda eksik yaptığını kanıtlayan bir açıklama.

Salı günü son toplantının ardından polat çarşamba günü basın toplantısı düzenleyecekmiş..Aşkın söyledi.

Tamam iste bekledigimiz aciklama buydu. Carsamba secim kararini aciklayacaklar ve Polat aday olmayacak. Cünkü Galatasaray´i diger arkadaslara teslim edecegiz dedi.

Taner Aşkın, ''Her şey Galatasaray'a yakışır şekilde olacak. Kimsenin en ufak bir tereddütü olmasın. Galatasaray, Galatasaraylılığa yakışır şekilde idare edilmektedir. Bundan sonraki arkadaşlar da böyle hareket edeceklerdir. En ufak bir tereddüt yok. Yönetim kurulu olarak, genel kurulun isteği doğrultusunda gerekeni yapacağız. Herkes son derece sakin ve rahat olsun. Galatasaray'ın herhangi bir problemi yok. Galatasaray'ın içinde de bir problem yok'' dedi.

''Bunda sonra hedefimiz, Galatasaray'ı en iyi şekilde emin ellere teslim etmek olacaktır'' ifadesini kullanan Aşkın, ''Herkes Galatasaraylı olduğu için, bizim böyle bir sıkıntımız olmadığını bir kez daha tekrar ediyorum. Sansasyonel olabilecek hiçbir şey Galatasaray'da olmaz. Galatasaray'a ne yakışıyorsa o olacaktır. Herkesin gönlü rahat olsun. Tüm Galatasaraylılara şunu söylüyorum, hep beraber, birlik içinde, saygıyla ve sevgiyle, el ele Galatasaray'ı en iyi yerlere taşıyacağız'' diye konuştu.

ya iyi de neden çarşamba. bir an önce açıklayın seçim tarihini de yeni gelecek adamın zamanı olsun takımı düzeltmeye

Neden bizim transferlerin sezon acilmadan bir hafta once tamamlandigi da ortaya cikiyor. Bir secim karari almak bu kadar uzun surerse. Ne yavas adammis bunlar be.

bugun acıklansa ne olurdu?acaba antalya maçını kazanırız belki devammı ederiz diye düşünüyorlar

''Bunda sonra hedefimiz, Galatasaray'ı en iyi şekilde emin ellere teslim etmek olacaktır''

yönetimde olmayan ama yönetime yakin olan birini aday gösterecek adnan polat ve ekibi.

''Bunda sonra hedefimiz, Galatasaray'ı en iyi şekilde emin ellere teslim etmek olacaktır''

yönetimde olmayan ama yönetime yakin olan birini aday gösterecek adnan polat ve ekibi.

Kimi aday gösteriyorsa gösterin. Secim olduktan sonra Ünal Aysal acik ara kazanacaktir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt