Younes Belhanda’nın Sözleşmesi Feshedildi - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younes Belhanda’nın Sözleşmesi Feshedildi

Paylaşıldı mı bilmiyorum

Sadece röportaj değil aslında bir çok olayın sonucunda gönderilmiş, röportaj da son damla olmuş yönetim için.

Amma büyüttüler adam bu güne kadar bir çok şeyden kovulmalıydı. Son yapılanı bahane edip kovmak yanlış ama kovulma işlemi sonuç olarak doğru.

Olayi su ana kadar duymadim. Detaylari da umrumda da degil.
Aptalca bir sovdan baska bir sey degil bu yapilan. Alti ustu sozlesmesinin bitmesine bir kac ay kalmis bir oyuncuya bunu yapmanin anlami yok.
Bir de FIFA'dan ciddi bir ceza yeriz, tam Turk isi olur.

Bu adami zamaninda teklif varken gondermeyenler utansin. Disiplinsiz hareketleri nedeniyle degil, berbat futbolu ve aldigi maas nedeniyle.

Galatasaray'in parasini kendi parasi gibi kullananlar bir zahmet Belhanda'nin aldigi anormal maasi ve onun ve dostlarinin ortaya koyduklari inanilmaz kotu performans ile kaybedilen Sampiyonlar Ligi katilimi nedeniyle elden kacan 35 milyon Euro'yu bir zahmet kulube versinler.

önemli bir Kayseri maçı öncesi bir şerefsiz sahtekar için ne bu tantana yahu 2 gündür her yerde . Hayır olası mağlubiyet için terimcilerin bahane çalışmaları mı bu

ugur melekenin yazısını okuyun harfi harfine dogru ben 1-2 oyuncu harici kimsenın bunun gitmesınden rahatsız oldugunu sanmıyorum sanırsın muslera gidiyor marcao gidiyor gökmenin gazetesi

Bence de bu olay ancak yeni bir bahane olur hocamiz icin yine puan kaybedersek.

Feghouli disinda digerlerinin öyle aman aman etkilenecegini sanmam.

MARKAYI KORUMALIYIZ

G.Saray Yönetimi acil bir toplantı yaptı. Bu zirvede başkan ve yöneticilerin “Biz görev için gelip geçici olabiliriz ama birinci önceliğimiz G.Saray makamı ve markasını korumak olmalı. Başkanlık yönetimi makamına hakareti kabul edemeyiz, affetmemeliyiz” fikrinde birleştikleri öğrenildi.

FIFA İÇİN DE HAZIRLIK

Ve Belhanda’nın sözleşmesinin feshedildiği dün saat 13.05’te yapılan açıklamayla kamuoyuna duyuruldu. Galatasaray ayrıca yıllık 3 milyon 350 bin Euro garanti ücret alan Belhanda’ya yıllık ücretinin yüzde 10’u kadar yani 335 bin Euro da para cezası kesti. Bu rakam, FIFA kuralları gereği bir kulübün keseceği maksimum rakam. G.Saray gerekirse FIFA’ya da gidip Faslı oyuncunun durumunu anlatacak. Daha önce taraftara küfretmesi, kulübe ihtar çekmesi, pandemide indirim yapmaması, futbol oynanmayan dönemlerde ücretini istemesi ve son olarak Sivas maçı sonrasındaki sözleri FIFA’ya aktarılacak.

Ali Naci Küçük-Hürriyet

Üst Alt