Zamalek‘ten Mostafa Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zamalek‘ten Mostafa Açıklaması!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ZAMALEK'TEN RESMİ AÇIKLAMA
Milliyet'in derlediği habere göre, Abdurrahim Albayrak'ın ardından FilGoal'e bu kez Zamalek Kulübü İcra Kurulu Üyesi İbrahim Abdullah açıklamalarda bulundu ve Mostafa Mohamed'in Galatasaray'a transferi için flaş ifadeler kullandı..

TÜM DETAYLARI VE TARİHİ AÇIKLADI
Zamalek Kulübü İcra Kurulu Üyesi İbrahim Abdullah, Mostafa Mohamed'in Galatasaray'a transferinde sözleşmesinde yer alan satın alma maddesinin aktif hale getirilmesinin detaylarını ve tarihini açıkladı..

İbrahim Abdullah, Mostafa Mohamed'in transfer süreci ve sözleşme detaylarıyla ilgili FilGoal.com'a merak edilenleri anlattı.

İşte o sözler...

GALATASARAY'IN 31 ARALIK TARİHİNE KADAR VAKTİ VAR"
"Zamalek ve Galatasaray arasında yapılan sözleşme gereği eğer Galatasaray oyuncunun bonservisini almak istiyorsa bunu 31 Aralık 2021 tarihine kadar aktif hale getirmeli. 31 Aralık 2021 tarihine kadar 4 milyon dolar ödemeleri halinde Mostafa'nın bonservisine sahip olacaklar.".

GALATASARAY 10 GÜN ÖNCE BİZE BİLDİRMEK ZORUNDA"
"Galatasaray, Mostafa Mohamed'i satın almadan bir hafta veya 10 gün önceden bunu bize bildirmek zorunda. Aralık ayının ortası gibi Galatasaray'dan geri dönüş gelmesi gerekiyor.".

"4 MİLYON DOLARDAN FAZLA TEKLİF GELİRSE..."
"Eğer Mostafa Mohamed için 4 milyon dolardan fazla bir teklif gelirse Galatasaray tarafı 4 milyon doların yukarısında ödeyeceği rakamla oyuncunu bonservisine sahip olabilecek..

Eğer Galatasaray 4 milyon dolardan fazla teklif yapmazsa oyuncu Zamalek'e geri döner ve Zamalek diğer teklifleri değerlendirir.".

4 MİLYON DOLAR ÖDENİRSE BONSERVİSİ GALATASARAY'DA"
Abdurrahim Albayrak'ın Mısır basınına açıkladığı üzere Galatasaray'ın Mostafa Mohamed için en geç 31 Aralık tarihine kadar vakti var. Galatasaray bu tarihe kadar 4 milyon dolar ödediği takdirde oyuncunun bonservisine sahip olacak..

Hiçbir teklif gelmezse 31 Aralık 2021 kadar 4m dolara alma hakkımız var.

Bu süreçte x bir kulüp 4m' den fazla verirse. Örneğin 5m , biz aynı parayı verirsek önceliği biz alıyoruz. Yok ben vermem dersek başka kulübe gidiyor.

Ben böyle anladım.

Var

"Zamalek ve Galatasaray arasında yapılan sözleşme gereği eğer Galatasaray oyuncunun bonservisini almak istiyorsa bunu 31 Aralık 2021 tarihine kadar aktif hale getirmeli. 31 Aralık 2021 tarihine kadar 4 milyon dolar ödemeleri halinde Mostafa'nın bonservisine sahip olacaklar.".

"Galatasaray, Mostafa Mohamed'i satın almadan bir hafta veya 10 gün önceden bunu bize bildirmek zorunda. Aralık ayının ortası gibi Galatasaray'dan geri dönüş gelmesi gerekiyor.".

OPSIYON 31.12 e kadar gecerli. Ondan sonra opsiyon felan geciyor iste dogal olarak

hay ananizi sey yapsin be galatasaray
ulan ödleri kopuyor muhammeti satin alacagiz diye
serefsiz kopekler

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Haber çok karışık anlam bozukluğu var. Aralık ayı geçtikten sonra gelen tekliften fazlasını vermesi gerekiyor dense olacak yani. Anladığım kadarıyla Aralık 2021'e kadar 4 M $'ı verirsek alıyoruz bu kadarı yeterli.
Aynen öyle. 31.12 kdr 4 mio satin alma opsiyonu.
Ondan sonra öncelik hakki. Zaten yazin cekeriz hemen. Transfer dönemi bittikten sonra sanirim

Var

OPSIYON 31.12 e kadar gecerli. Ondan sonra opsiyon felan geciyor iste dogal olarak

La herkes dedi yok diye
Gecen Mustafa Demirtas da sordurmus kulup icinde. Oyle birsey yok demisler.
Sacma haberlere inanmayin ya da inanin siz bilirsiniz

Var

Burası sıkıntılı ;

"Eğer Mostafa Mohamed için 4 milyon dolardan fazla bir teklif gelirse Galatasaray tarafı 4 milyon doların yukarısında ödeyeceği rakamla oyuncunu bonservisine sahip olabilecek..

Atıyorum yazın Çorumspor gelip ben 5 vermeye razıyım derse. Adamlar 5 veriyor eğer sen 5 verirsen sana veririm yok veremem dersen Çorumspora satıyorum diyor.

Burası sıkıntılı ;

Atıyorum yazın Çorumspor gelip ben 5 vermeye razıyım derse. Adamlar 5 veriyor eğer sen 5 verirsen sana veririm yok veremem dersen Çorumspora satıyorum diyor.

Bu ama 31.12 den sonrası için geçerli

Burası sıkıntılı ;

Bu 31.12 den sonra gecerli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt