ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu | TRT

Sevinmeyin yönetim gitmiyor , önümüzdeki tur eleniriz zaten.

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu | TRT

Forvet, orta saha cok sey degistirir ama bizim yonetim transfer ozurlusu

Santrafor ve B2B eksikliği bir kez daha ortaya çıktı.

bu kadar işe yaramayan yerli varken kaleciyi yabancı alırsak rezalet artık. bu takıma neden hala forvet ve orta saha alınmaz neden. baros yok artık ama yönetim hala barosa göre plan yapıyor.

culio oynadigi oyuna gore bedavaya geldi resmen. defansa geliyor top aliyor, top caliyor, orta, sut hersey var . tek eksisi yavas olmasi.

aslinda güzel kadromuz var.eksigimiz orta sahada ve forvette.

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Devre Arasıı | TR

bize iki orta saha lazim

bir kaleci bir forvet

bir toper lazim

ne etti 5

demekki takimin yarisi iskarta:)

Üst Alt