ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu | TRT

culio gibi 1 adam daha olsa süper olur.gercekten adam sahanin heryerinde.

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu | TRT

Bu gecenin özeti ftw´den :

Eşim bana soruyor : "Culio heryerde mi yoksa bu adam herkese Culio mu diyor" diye...

culioooooooo sanki 10 senedir galatasarayda 90 dakika mücedele etti...süper...

Çağları bekliyorum bence formaya kavuşunca bir daha vermeyecektir

Son iki maçta anladım ki:

1) Culio ve Kazım tam isabet transferler olmuş,

2) Arda fiziksel olarak çok güçsüz kalmış. Adamın üzerine gidemiyor durdurup vuruyor

3) Bir CF bitane de ön libero şart

ardanin culiodan pas istedigi pozisyonu ibretlik olarak koymak lazim

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu

Arda ve Culio'nun ikili oyunları çok iyi. Birbirleriyle iyi anlaşıyorlar. Sabri'de çok iyidi bugün, Aydın'da fena sayılmaz.

Kaç maçtır objektif izliyorum culio bu takıma fazla bir oyuncu helal olsun mücadelesine

Aferin Adnan Polat. Senin Galatasarayliligindan süphe ediyorum artik. Sen baska biseysin

Eğer Formica'da alınırsa, Cana-Culio-Formica(Formica'nın da Culio gibi hırslı bir futbolcu olduğunu düşünerek) orta sahasının takıma büyük bir ivme kazandıracagını düşünüyorum.

2. 14 sene dönemine girdik sanirim bu takimdan bisey olmaz , Galatasaray böyle kötu futbol oynayamaz...

Arda= El freni

Balta=Egzost

Sarp=Sübap

Culio=Direksiyon

Cana= Airbag

Servet=Tampon

Ayhan= ?

onuda siz bulun

arkadaşlar birde benim dikkatimi çekti.ERDOĞAN ARIKAN TRT spikeri olduğunu gösterdi.Açılıştaki olaylardan baya etkilenmiş...galatasaray aleyhine süper maç anlattı ama Ömer Üründül pek oralı olmadı...

Aslan Culio... CANA zaten belli... SERVETTE böyle oynasin canimi yesin yemin ederim... Ardayada azicik biraz daha zaman lazim 3 bucuk ay top oynamadi kolay degil.... Bu takima Biglia alindimi ve Aydin yerine Pino oynadimi bence hersey güzel olacak okadarda eksigimiz yok gibi sanki :( ???? (forvette sart tabiki)

Üst Alt