ZTK 13/14 5.Tur | Galatasaray 4-0 Balıkesirspor | MS | 18 Aralık | ATV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 5.Tur | Galatasaray 4-0 Balıkesirspor | MS | 18 Aralık | ATV

--------------eray--------------

sabri-----dany-----semih-----balta

aydın-engin- CEYHUN(<3)-yekta-bruma

--------------amkarbat------------

ufuk

sabri dany ceyhun hakan

aydın yekta emre amrabat

bruma

umut

Pazar günü ts maçı var...İkincilik yolunda ligde çok önemli bir maç, sakatsız ve dinç çıkmalıyız bu maça yazan kadroda balkesi eleyemiyorsa zaten kupayı başkası alsın.

Nekadar kötü olursak olalim, elimizde hala ilk 11'e monte edilmeyen Bruma var. Bruma tek basina yetmeli Balikesir'e. Umut falan da oynar zaten.

Bruma tek basina yetmez malesef, cok yetenekli ama mac kazandiracak birisi degil henuz, daha en az 2-3 yil surer bu gelisimi.

Balikesir tabiki kolay lokma olmali orasi ayri ama bazen cok kucuk dusuruyorsunuz (bende bazen), yani daha gecende zar zur tur atladik. Mac oynanmadan kazanilmaz..

Ben bu kupanın yük gibi algılanmasından hoşanmıyorum. Benim takımım oynadığı tüm kupaları almalı.

Kesinlikle öyle. Kazaninca 1 hafta kutlama yapanlar, simdi önemsiz kupa zaten diyorlar.

Kupa kupadir. Bu kupanin dünyanin heryerinde belli bir prestiji vardir.

Kaldi ki bu kupayi bu sene mutlaka almaliyiz, cünkü ligde durum vahim.

Ayrica Bruma gibi oyunculari kazanmak adina ne kadar cok mac yaparsak burda kardir.

Balıkesir iyi takım,zencileri cok etkili özellikle Karikari,ilerde Muhammed Reyis iyi topcu,bizim elemanlar pek sallamazsa yeniliriz,hoca da rotasyonu abartmaz inş,bu maçı almamız lazım.

Üst Alt