ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart

olum anlamadıgım mancınıyı savunacam dıye terıme sallayanlar neyın kafasını yasıyor? takım lıgden umudu kesmıs cl den elenmıs su macta oynamıcakta hangı macta oynıcak allah askına mantıklı olun az

Bu seneki kargaşanin tek sorumlusu egoist Fatih Terimdir! Bu kesin! Ikinciside: takim kötü oynayabilir ama seyirci birden döndü bizde. Ben kesinlikle bir dış etken ve bizans oyunu seziyorum. Teriminde içinde oldugu pis bir oyun.

Keşke oyunculari Melo ve Muslera hariç göndersek Mancini kalsa! Ama bu türk futbolu denen pislik cukuru Manciniyi de yutacak maalesef. Bende git gide tiksiniyorum bu ligden ve takimdan soguyorum.

Gesendet von meinem HTC One mit Tapatalk

Bu seneki kargaşanin tek sorumlusu egoist Fatih Terimdir! Bu kesin! Ikinciside: takim kötü oynayabilir ama seyirci birden döndü bizde. Ben kesinlikle bir dış etken ve bizans oyunu seziyorum. Teriminde içinde oldugu pis bir oyun.

Keşke oyunculari Melo ve Muslera hariç göndersek Mancini kalsa! Ama bu türk futbolu denen pislik cukuru Manciniyi de yutacak maalesef. Bende git gide tiksiniyorum bu ligden ve takimdan soguyorum.

Gesendet von meinem HTC One mit Tapatalk

şaka diye dusunuyorum..yoksa cıddı cıddı bu mesaj yazılamaz

Üst Alt