ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Yarı Final 1.Maç | Galatasaray 2-2 Bursaspor | MS | 25 Mart

Bu seneki kargaşanin tek sorumlusu egoist Fatih Terimdir! Bu kesin! Ikinciside: takim kötü oynayabilir ama seyirci birden döndü bizde. Ben kesinlikle bir dış etken ve bizans oyunu seziyorum. Teriminde içinde oldugu pis bir oyun.

Keşke oyunculari Melo ve Muslera hariç göndersek Mancini kalsa! Ama bu türk futbolu denen pislik cukuru Manciniyi de yutacak maalesef. Bende git gide tiksiniyorum bu ligden ve takimdan soguyorum.

Gesendet von meinem HTC One mit Tapatalk

Bende mancınıden ve mancınıyı savunacagım dıye terıme hakkaret edenlerden tiksınıyorum

Şu Burak denen salağı iyi kötü para ediyorken iteleyecektik Lazio ya, belki Selçuk u kurtarırdık.

İkisi de artık leş bile değil. Acilen süresiz kadro dışı bırakılmalılar,

sene sonu da yıllar yılı sırf altyapıdan çıktılar diye bu takımın kanını emen asalaklarla beraber kovulmalılar.

Şu Terim muhabbeti de bıktırdı, baydı. Yeter, adı bile irrite ediyor artık.

Hadi Mancini ' yi geçtik de, yönetimi istifaya davet etmek resmen kansızlıktır.

Şahıs olarak 14 yıl şampiyon olamadığımız dönemleri gördüm.

Dünya üzerinde hiç bir kulüp yoktur ki her sene şampiyon olsun.

Belki Terim'i göndermekle hata yapmıştır. Ancak bunun bedeli, istifaya devam edilmek değildir.

Hata yapmak insana mahsustur. Zamanında Terim de hata yapmıştır.

Yeni yetme ergenler bilmez ama onun yediği naneleri temizlemek için 10 yılımız heba oldu, belimizi doğrultamadık.

Velhasıl kelam, 1 hafta içinde 3 hedeften de sapmanın bedelini sorumluları ödemeliler.

Parayı sen Mancini ye sor. Ya da kovulursa ödenecek parayı görürsün ahlaksız.

Adanalı bu takımı sadece bu sene değil daha öncede satmıştır gelirse yine satıcaktır. Terim'in olduğu yerde her zaman önce para konuşur.

HADİ PARAYI GEÇTİM SEN ŞUNA CEVAP VER KIVIRMADAN OK ?

SORU : BENİ İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR OYUN OYNANIYOR PLANLARIM VARDI AMA MÜCADELE ETMEK İÇİN KALICAM DEDİKTEN SONRA NEDEN GİTTİ ? O PLANLARI YAPAN FEDERASYON DEĞİLMİYDİ ?

Maval okuma buna cevap ver.

Mancini türk futbolunu bilmiyor doğal olarak saf buluyorum hataları var ama sen yönetim olarak verdiğin sözleri yerine getirmelisin.

Mancini: Niye Real değil, Neden MANU'ya gitmedim. Neden buraya geldim? Proje için geldim. Ama artık gerek yok.

Galatasaray kendi altyapılarında, biatçılığı yalakalığı dalkavukluğu ilke edinmemiş futbolcular yetiştirmelidir , başarıızlık anında "en çok parayı onlar alıyor onlar kurtarsın takımı" düşüncesine kapılmayı kendine zul addedecek onurlu evlatlar bu klübün formasını terletmelidir bu anadoluda parlayıp "büyüklere kapak atayım da gerisini boşver" vizyonsuzluğundaki yerlilerle olmaz

tabi bunların yanına da el ense yapmadan klübe ve takım arkadaşlarına saygı duyacak yabancılar seçilmelidir

yoksa böyle 1-2 senelik başarılardan sonra silbaştan yapar dururuz

Çeptalk

bunu söylerken içim ürperiyor ve boğazım düğümleniyor ama acı bir gerçek varki o da çöküş dönemine girdiğimiz ve uçurumdan aşağı hızla yuvarlanıyor olmamız. ve bunun tek sorumlusu ünal aysaldır

Mancini: Niye Real değil, Neden MANU'ya gitmedim. Neden buraya geldim? Proje için geldim. Ama artık gerek yok.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt