ZTK 15/16 ÇF M:1 | Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray | M.S | 10 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 ÇF M:1 | Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray | M.S | 10 Şubat

Allah bizim belamızı vermiş. Sezon öncesinde bile kadro b.kum gibiyken şimdi Podolski sakat, iyi kötü gol atan Burak satıldı, 3-5 maçtır iş yapan Sinan sakat. Bu kadar çer çöple ligi 7.bitirirsek şaşırmam. Akhisar'da Rodallega, Vaz Te, Sami gibi önemli isimler çok rahat yaslar bize.

Muslera
Linnes Chedjou Denayer Boş
Boş Selçuk
Boş Sneijder Boş
Boş

Akhisar'ın alacağını düşünüyorum. Allah Sneijder'e sabır versin bukadar çöpün arasında.

Zaten en çokta sneijdere acıyorum.Adam umut gibi bir kazma ile oynamaktan eziyet çekiyor.

Yine Bullet oynar yine aynı hamam aynı tas....

Yenileceksekte Volkan Pala ile yenilelim mesela...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sağ kanat Yasin, tek forvet Umut çıkarız yine. Ben de TV de maç açık vaziyette telefonla uğraşır dururum. Bir yandan sesler gelir işte

-Umut kaçırıyooooooooooooooor
-Umut'a doğru bir pas, Umuuuuutt kontrol edemedi topuu veee............. aut. (Ardından yorumcu konuşmaya başlar; "Yani şimdi baktığınız zaman, Umut'un orada yaptığı presss.. vs.vs.vs.")
-Yasin'in ortasııı, isabetsizz...
-Selçuk kaptırıyoooor........
-Doonnkkk bir hataa !...
...
...
...

böyle böyle gider o sesler.
laann..

üzerine hanım dırdırı :atess: ekle ,

aha işte hayatımın özeti ..:red:

takim öyle bir hale geldiki,kekligimiz akhisari bile bu gün favori görüyorum...ve ligde herhangi bir takimi rahat yeneriz diyemiyorum..bizi bu hale gettirenlerde Allahindan bulsun...

Galatasaray XI: Muslera, Linnes, Chedjou, Hakan, Carole, Donk, Selçuk, Bilal, Olcan, Sneijder, Umut.
Yedekler: Cenk, Yasin, Jose, Semih, Koray, Volkan Pala, Sabri.

Denizli ne korkakmış aga...

Yani şu maçta Umut malı yerine Volkan'ı oynatsan ne olur?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt