ZTK 15/16 ÇF M:1 | Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray | M.S | 10 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 ÇF M:1 | Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray | M.S | 10 Şubat

Mustafa Denizli: "Futbolculara ve izleyicilere yazık. Bu zeminde çeyrek final maçı oynanması üzüntü verici."
Mustafa Denizli: "Zemin el verdiği sürece, kadromuzun bütün şartlarını zorlayarak, buradan düşündüğümüz gibi bir skorla ayrılmak istiyoruz."

Umut'a laf yok. Yemin ettim Burak giderse sezon sonuna kadar Umuta sesimi çıkarmayacağım diye.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

12 dk sonra Umut'un hava toplarına 4 saniye erken zıplayışı , Selçuk'un rezalet ortalarını izlemek heyecan verici olacak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim gibi bir taraftarı bile bu konuda soğutmayı başardılar ya helal olsun. Drogba,Sneijder geldiği dönem 2 sezon boyunca 4 tane forma aldım, yanına aldığım T-Shirt,Bileklik vs vs hariç. Sene başında 4. yıldız diye yine bir ton şey aldım sonuç Sabri ile Umut :)

Sonuc bi bardak buz gibi soguk SU.

Ben de ictim üzerine, sen de ic, iyi geliyor ;)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Benim gibi bir taraftarı bile bu konuda soğutmayı başardılar ya helal olsun. Drogba,Sneijder geldiği dönem 2 sezon boyunca 4 tane forma aldım, yanına aldığım T-Shirt,Bileklik vs vs hariç. Sene başında 4. yıldız diye yine bir ton şey aldım sonuç Sabri ile Umut :)
İşte taraftar uyanmalı ve bundan sonra ne kadar ekmek o kadar köfte demeli. Yoksa bu zihniyet bu düzen değişmez.

Semih Kaya: "Akhisar iyi futbol oynayan bir takım. Son haftalarda düşüşleri vardı ama bunu geçen hafta yukarı çektiler. Zorlu bir rakip."
Semih Kaya: "Şu anda kupa bizim için birinci planda, bunun bilincindeyiz. İnşallah iyi oynarız ve iyi mücadele ederiz."
Semih Kaya: "Taraftarlarımız her zaman arkamızda oldu, olmaya devam de edeceklerdir. Bizleri yalnız bırakmasınlar."

ALig ini önemsiyen yok galiba

Son düzenleme:
Ca3gGjzWAAAPKfU.jpg

Semih Kaya: "Akhisar iyi futbol oynayan bir takım. Son haftalarda düşüşleri vardı ama bunu geçen hafta yukarı çektiler. Zorlu bir rakip."
Semih Kaya: "Şu anda kupa bizim için birinci planda, bunun bilincindeyiz. İnşallah iyi oynarız ve iyi mücadele ederiz."
Semih Kaya: "Taraftarlarımız her zaman arkamızda oldu, olmaya devam de edeceklerdir. Bizleri yalnız bırakmasınlar."

ALig ini önemsiyen yok galiba

Cidden rezalet...

Eskiden futbolcularımız Avrupa için yırtınırlardı ligde kötü olsak bile. Zaten Galatasaray Avrupa'da farklı algısını öyle yarattık ama oda kalmadı...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt