ZTK 15/16 H:1 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 17 Aralık - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:1 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 17 Aralık

şu jose safını da övmeyin artık nefret ettiğim vateran bilal ondan kat iyi oyuncu ama ikisi de iyi oyuncu değil ve anlamadığım bu umuta niye tepki olmadı fazla

Sneijder ve selçuğun 85 den sonra oyuna girmesi çok saçmaydı. Bizim yedeklere gelince, harbiden hepsi kötü be arkadaş. Bu halde olmamız çok normal yedekleri görünce

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evladı selçuk yine kaptı maç başını 2 dk oyna 45.000 TL hesapta lan adaletini S..yim dünya !! elin işçisi günde 12 saat güneşin altında çalışsın aylık 2000 TL alsın nasıl bir dünyada yaşıyoruz anasını satayım!!!

Napti ki göremedim

Kosarak soyunma odasina gitti, hani her mac sonunda normalde bütün takim oyunculari birbirini kutlar ya, bence takima tepki gösterdi. Ha ben onun yerinde olsam direk soyunma odasina gitmem, önce her bi takim arkadasinin surati tükürürüm balgamli sekilde sonra da "sizin oynayacaginiz topun icine edeyim" deyip soyunma odasina giderdim.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

evladı selçuk yine kaptı maç başını 2 dk oyna 45.000 TL hesapta lan adaletini S..yim dünya !! elin işçisi günde 12 saat güneşin altında çalışsın aylık 2000 TL alsın nasıl bir dünyada yaşıyoruz anasını satayım!!!
Sneijder de son dakikalarda girdi ona niye laf yok ?

Boş boş yorum atmayın

Gesendet von meinem SM-G850F mit Tapatalk

Kosarak soyunma odasina gitti, hani her mac sonunda normalde bütün takim oyunculari birbirini kutlar ya, bence takima tepki gösterdi. Ha ben onun yerinde olsam direk soyunma odasina gitmem, önce her bi takim arkadasinin surati tükürürüm balgamli sekilde sonra da "sizin oynayacaginiz topun icine edeyim" deyip soyunma odasina giderdim.

Orda tepki bende denizliye

Orda tepki bence denizliye

Bu kadroyu Bırakın ligi CL için yeterli gören hamzanın gelmişini geçmişini seveyim ben.. Kadronun a...... Yup gitti haysiyetsiz herif ölene kadar sana nefret kusacağım hamza 3 kupalı hoca olarak değil 3 kuruşluk adam olarak anılacaksın

5 aydan sonra ban ım açıldı 5 ay sonra ilk defa yazma imkanı buldum. En son bıraktıgımda dursun ultraslan umut burak sabrı tarık bunlara kufur ederek banlanmıstım tekrar geri geldim küfürlerimde ne kadar haklı oldugumu bir kez daha gördüm. Yazıklar olsun sizin gibi takıma

Üst Alt