ZTK 15/16 H:1 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 17 Aralık - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:1 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 17 Aralık

şu tvdeki mallar da hamzaoğlanın gidişini de sayıyor tepki nedenleri için ya bu tv hamzacı hep bıktık yeminle bir de diyorlar birkaç transfer olur birkaç transfer bu takımı düzeltmez hiç uğraşmasınlar o zaman

Bu takimdan bir halt olmaz. Akhisar ikinci yarida bizi sahadan silip süpürdü. Yedeklerimiz resmen çöplük (Sinan hariç). Bu takima bir savunma, bir ön libero, bir yedek sag bek, bir yedek orta saha, bir sol kanat ve iki forvet eksik

sneijdere tek laf edenin ağzına tekmeyi koyacaksın. satılık medya bu takımın muslera ile birlike geriye kalan tek değerli şeyine saldırıya geçti bi süredir, sakın muslera ve sneijderi yedirmeyelim bunlara. zamanında burak umut gibi yetenek fakirlerini bi kısım taraftara yıldız diye yutturan basının artık oyununa gelmeyin sadece sahaya bakın satılıkların yalanlarına değil

Kolaya kaçıyorsun. Bunun Hamza ile ne ilgisi var? İki ayrı futbolcudan bahsediyoruz. Bilal in bugün attığı goldeki kaliteyi her futbolcuda göremezsin. Top ayağına yakışıyor.

Ama yabancı aşıklarının gözleri başka görüyor.:)

bilal önce otobana dönen ortasahayı savunmayı öğrensin sonra bi zahmet gol atar. herif sahaya tempolu düz koşu yapmaya çıkıyor sanki sürekli 3. viteste

70 dakka izledim utamcımdan bıraktım artık.Bu takım ne böle ya.Hamza sana bir kez daha sevgilerimi sunuyorum böyle bir kadro oluşturdugun için.Net bişey varki ligdeki maçta akhisar bize çakar.

Takim yoruldu yedekte baska adam olmadigina göre mecburen oynamak zorunda kaldilar.

Mac basi falan bos muhabbet,Sneijder'in tr kupasinda Mac basi ucreti yok.

Üst Alt