ZTK 17/18 YF M:2 | Galatasaray 0-2 Akhisarspor | MS | 18 Nisan | A Spor - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kupa umurumda değil, şampiyon olup finali kaybetmektense şimdi elenmek daha iyi.

Hocanın rotasyon yapması gayet doğaldı. İlk maçı deplasmanda kazandığın bir turu evinde veriyorsan bu takımda işin yok. Sene sonu büyük bir temizlik gerekli.

Kupa umurumda değil, şampiyon olup finali kaybetmektense şimdi elenmek daha iyi.

Hocanın rotasyon yapması gayet doğaldı. İlk maçı deplasmanda kazandığın bir turu evinde veriyorsan bu takımda işin yok. Sene sonu büyük bir temizlik gerekli.

Latovichi eren ve yasin denen o uc yeteneksiz gelecek sene bu takimda olursa tutanin allah belasini versin.
Maicon denen yavsak gitmek istiyorsa s.ktirsin gitsin karakteri olmayan adamin bizde isi yok.

Donk sana cok sovdum gectigimiz yillarda gamsizligindan dem vurdum sovdum beynin olmadigindan sovdum ama eren denen beyin yoksunu herifr verip bosa sacacağina maca girdiginden beri kendini paralayan donk kendi maasiyla birlikte ereninkini alsin ses cikartirsam yavsagim.

Sampiyon olalim veya olmayalim.

Maicon
Latovichi
Yasin
Tolga
Eren
Ahmet denen aptal
Bu herifleri ben gormek istemiyorum. Ben kosacagim forma alacagim kulubum zordaymis uefa saplayacakmis niye saplayacak bu mal herifler maas alsin diye. Siktirsin gitsinler

hoca risk aldi ve tutmadi. neyse ki sampiyonluga oynuyoruz. olabilir böyle seyler

ama maicon denen onun bunun seyi mutlaka cezalandirilmali. resmen sabote etti bizi

Ne konuşacaz olum yedeklerle çıkıp lige odaklanmalıyız işte ne diyelim :asd:
haklısın valla
az boş yaptım gibi ya :D
SN.sucuksever renktaş.
Bilet parası dışında deplasman giderlerinizde beleşe mi geliyor?
ya sana bir şey derdim de
ceza almaya gelmez.
he bedava hepsi bedava

senin gibi oturduğumuz
yerde
aaa gomis böyle boktan forvet
tudor böyle
terimden bi halt olmaz diyip göt büyütmüyoruz

Seleznov bize gelmek istiyor bence. Hareketlerinden belli. Gollerden sonra sevinmedi bile.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moral bozuklugu ne olacak.. yok yere takimin psikolojisiyle oynuyor hoca. Şu dönemde bu takimin en önemli ihtiyacı moral motivasyon. Aslari hic oynatmasa lige odaklandıgini bu maci umursamadigini gosterirdi. O da bir mesajdir. Lig icin ayri bir motivedir. Onuda yapmadı ki.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Derin rotasyon yaptık ama bu bahane değil. Bu oyuncular çok iyi olmasa da Akhisar'a yenilmemeliydi.

Maça çok kötü başladığımız ortaya çıktığında hoca direkt müdahale edebilirdi ilk yarıda. Erken bir oyuncu değişikliği ile şoku atlatmayı deneyebilirdik ama geç kaldık.

Takım yine moralimizi bozdu. Hafta sonu düzeltirler inşallah.

Sahadaki çöplerin ne olduğunu hepimiz biliyoruz hocanın hatası yok diyemeyiz nitekim o da biliyor elindeki adamları. Max 3 rotasyonla cıkıp skoru garantileyip 3 ası daha alacaktı ve 6 yeteneksiz oynamaya devam edecekti. Sondaki değişikliktende anlaşılıyor ki hoca pekte istemedi heralde kupayı. Tuhaf bir maçtı tek şükredilecek nokta bu cahillere kalmadan ligde böyle gelmemiz umarım bitime kadar hiç birine muhtaç olmayız yoksa durum vahim.

Üst Alt