ZTK 18/19 Final | Akhisarspor 1-3 Galatasaray | MS | 15 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2.penaltıda lopes in topa teması var gibi görünüyor

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

5f1b09295200c614bc289ddaefb4bc06.jpg

Rakip takimin taraftarlarinin ve medyadakilerin aglamalari baslamis yine. Kume dusen takima karsi 2 penalti 1 kirmizi kartla mac aldiniz diye. Bu insanlar hakikaten gerizekali o kanaate vardim. İki penalti pozisyonu da %100 dogru kirmizi karti da gormek icin elinden geleni yapti adam ama hala utanmadan maci hakemle kazandiniz diyen bi güruh var. Takim bugun rezaletti o ayri ama hakemle falan kazanmadik kupayi. Hafta sonunda olusturulan algiyi kullanmak istedi Akhisarlilar kahraman olmak icin. Hakem de duzgun mac yonetti ayrica. Takima moral olacak bi kupa sampiyonluk maci oncesi ancak ne kadar laubali bi takim oldugumuz bugun de tescillenmistir benim gozumde. Tarihin en ciddiyetsiz en vurduydumaz Galatasaray futbol takimidir bence. Umarim bi kaza yapip hafta sonu şampiyonluğu vermeyiz. İllaki Basaksehir maci farkli olacaktir hem kendi sahamizda taraftar baskisiyla daha iyi olacaz hem de kupanin verdigi moral olacak. Umarim o macta da ciddiyetten uzak olmayiz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Selcuk tercihi kupadan ediyordu valla maçı bu kadar krize sokmak çok yersiz oldu. Adam akıllı top oynasak ilk yarı dağıtırdık bu çöpleri şimdi millet kararlar doğru olmasına rağmen algının dibine vuracak. Selcuk yerine Donk ile başlasak hiç bu noktalara gelmezdi.

2.penaltıda lopes in topa teması var gibi görünüyor

Tek bir açı var İlk topa diagnenin dokunduğunu gösteren ben o açıya göre net penaltı diyorum

Bu kararları bu kadar sıkıntılı hale getirenlerin en başında aslında Beinsport var. Avrupadaki maçları da izliyorum VAR açıları her pozisyonda o kadar güzel veriliyor ki kimsenin konuşmasına müsade etmiyorlar. Kameralar yetersiz, resmen kör topal bir VAR sistemiyle seneyi bitirdik. Kesinlikle bunun çözümü bulunmalı

Fe in forvet arkası pozisyona geçmesi oyun performansımızı kesinlikle artırıyor. İnş. Seneye forvet arkası olarak düşünülür

Tek bir açı var İlk topa diagnenin dokunduğunu gösteren ben o açıya göre net penaltı diyorum

Bu kararları bu kadar sıkıntılı hale getirenlerin en başında aslında Beinsport var. Avrupadaki maçları da izliyorum VAR açıları her pozisyonda o kadar güzel veriliyor ki kimsenin konuşmasına müsade etmiyorlar. Kameralar yetersiz, resmen kör topal bir VAR sistemiyle seneyi bitirdik. Kesinlikle bunun çözümü bulunmalı
Diagne ye de tems var, topa da temas var gibi görünüyor. Net bi açıdan göremedik.

İte köpeğe malzeme çıkmasın. Öldüler ağlaya ağlaya

Üst Alt